Wpis z mikrobloga

Hario V60


@mapache: kurczę Mirku, od prawie już 10 lat walę dripa z takiego zwykłego plastikowego drippera i dopiero jak mi pokazałeś, że są inne, lepiej wyglądające, to się zainteresowałem tym tematem bardziej.
Wytworzyłeś we mnie potrzebę konsumpcji... i zakupu nowego akcesorium do kawy.

@afromort: sam chcę kupić origami tylko z powodu wygląda. no po prostu jest ładny. bardziej mi się podoba niż ceramiczny czy metalowy V60. jeszcze Loveramics robi ceramiczne dripy ale nie są jakieś ciekawe
Wytworzyłeś we mnie potrzebę konsumpcji... i zakupu nowego akcesorium do kawy.


@afromort: ja powoli przymierzam się do powieszenia nowej szafki "kawowej" ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mapache: espresso jest super, ale jednak jest malutkie tak żeby pić na co dzień. Musiałbym od razu robić cztery :D Mam kolbę i bardzo rzadko robię espresso, bo za dużo roboty na tak małą kawę :D
@lent: masz może na oku jakiś mebel? sam szukam czegoś skromnego by postawić kolbę bo trochę mało miejsca na blacie w kuchni i chcę osobny stół na kawę może z jakimiś półeczkami
@mapache: Nie, ja chcę tylko dodać jedną wiszącą szafkę kuchenną, bo mamy kuchnię modułową z IKEI, a mam miejsce na jeszcze jedną wiszącą - początkowo nie dokładałem, bo myślałem, że będzie za blisko okna, ale nie będzie. A kolbę trzymam na blacie normalnie, bo akurat blatu mam więcej niż potrzebuję. Tylko drażni mnie już rozpiździel z dripami, aeropressami, spieniaczami i całym tym majdanem, a do tej pory mam tylko pół szafki