Wpis z mikrobloga

Polskie prawactwo przyjmuje zawszę tę samą linię obrony. Jak nacjoluchy robiły gnój na Marszu Niepodległości, to były porównania do Strajku Kobiet (tzn. wymieniali rzeczy, których nie robili nacjoluchy, a robiły kobiety). Teraz analogicznie wyznawcy Trumpa robią gnój i lecą porównania do BLM czy Antify i szeroko pojętego „lewactwa” xD Zero jakiejkolwiek refleksji

#neuropa #4konserwy #usa #bekazprawakow #protest #marszniepodleglosci
  • 10
@rorf46: nie trzeba przeprowadzać badań, żeby stwierdzić, że nacjozjeby w polsce robią większy #!$%@? niż strajk kobiet oraz, że blm robiło większy #!$%@? niż trumpiści jak na razie. W ogóle prawictwo w PL i US oprócz kilku wspólnych cech mocno się różni. Nie powinno się wg mnie tego porównywać. W stanach nie mają takich gwoździ wbitych w mozg jak nasz prawicowy elektorat
@rorf46: imo jest to kwestia tego, że jest tam więcej ludzi i więcej skrajnie #!$%@? jednostek się pojawia przed obiektywem.

Ale patrzyłem na to pod kątem podejścia amerykańskiego prawactwa (nie lubię tego słowa, szufladkuje ludzi) które nie jest tak homofobiczne jak polskie (subiektywne obserwacje). Ponadto tamtejsze prawactwo nie walczy, albo nie rzuca mi się tak w oczy z walką o zakaz aborcji.

Prawacy chcą mieć prawaka za prezydenta; na przestrzeni lat
Nie trzeba przeprowadzać badań żeby wiedzieć gdyby z prawicy wywalić nacjonalizm a z lewicy te wszystkie juleczki oskarki i tego podobne kukoludki. To lewica vs prawica była by na równi z intelektem jej wyznawców
Polskie prawactwo przyjmuje zawszę tę samą linię obrony. Jak nacjoluchy robiły gnój na Marszu Niepodległości, to były porównania do Strajku Kobiet (tzn. wymieniali rzeczy, których nie robili nacjoluchy, a robiły kobiety). Teraz analogicznie wyznawcy Trumpa robią gnój i lecą porównania do BLM czy Antify i szeroko pojętego „lewactwa” xD Zero jakiejkolwiek refleksji


@rorf46: Generalnie prawicowcy sa nimi bo sa ludzmi antyrozumowymi oraz bezrefleksyjnymi wiec wymaganie refleksji jest jakby paradoksem.
@malinq: > nie trzeba przeprowadzać badań, żeby stwierdzić, że nacjozjeby w polsce robią większy #!$%@? niż strajk kobiet oraz, że blm robiło większy #!$%@? niż trumpiści jak na razie.
Mogłoby jeszcze wyjść na niekorzyść lewaków więc nie trzeba robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)