Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
planuje zakup auta do 15 k, mam swoje 3 typy, czy może ktoś z was użytkuje któryś z poniższych i chciałby się pochwalić doświadczeniami ?
- Mitsubishi Galant sedan 2.5 V6 LPG manuał
- Saab 9-3 II 1.8t, LPG
-lexus is 200 155 km LPG
Zależy mi na aucie, które będzie dość dobrze pracować z gazem, silnik ok. 150 km i żeby się trochę wyróżniał spośród octavii czy a4 B5 ;D
#motoryzacja
  • 7
@Fafik789: generalnie 3 dobre wybory jeśli chodzi o auto, ale może być ciężko ze znalezieniem dobrych egzemplarzy. W Lexusie i Galancie przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na rdzę. Ale każde z tych aut lubi przyciągać kierowców, którzy nie oszczędzają swojego samochodu, więc trzeba też przyjrzeć się stanowi mechanicznemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fafik789: z takich bardziej hehe nituzinkowych to Jaguar xtype/stype do 15k znajdziesz dobry egzemplarz (nie idealny, ale dość dobry, taki co nie denerwuje)
silniki 2.1 v6 konstrukcji jaguarowskiej (xtype) jest dość oszczędny i dobrze współgra z gazem ale trochę brakuje mu mocy. Prędzej 2.5v6 który ma niecałe 200km i z gazem to i tak pali całe nic. Osobiście mam 3.0 v6 i przy jeździe na lpg kieszeń nie boli a spora