Wpis z mikrobloga

No ja chciałbym, żeby w grach, ...


@wragx: Masz prawo miec swoje oczekiwania. W grach CDPR liczy sie opowiesc - na to zawsze kladli nacisk. Swiat we Weidzminie tez byl makieta, na ktorej sie rozgrywala historia. Ale to juz inna sprawa. Miales oczekiwania i sie rozczarowales i tyle... Ja nie mialem takich jak Ty i mam super zabawe.
Miłej gry.


DZIĘKI! Chyba po egzaminach zagram drugi raz...

Ja poczekam, aż naprawią i dostarczą grę, jaką obiecano.


@wragx: To jaką tutaj mowia, ze obiecano mija sie z tym jaką obiecano w rzeczywistosci... I to bardzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze, że za nią nie zapłaciłem

Refundy u CDPR zawsze dobrze dzialaly. Na GOG masz caly miesiac niezaleznie od ilosci godzin. Jeszcze masz DRM free kopie -
@6a6b6c: No, miałem oczekiwania, ale stworzył je CD Projekt RED - nikt inny. Temu chyba nikt nie zaprzeczy. To, czy gra bez tego jest dobra, to kwestia subiektywna, ale na błędy czy obietnice oka przymknąć nie można, ba, zwłaszcza jeśli według zapewnień samych twórców miał to być niezły bożek, ukoronowanie poprzedniej generacji (tak mówili! I tak też powinno być, żadnego usprawiedliwienia dla marketingowych kłamstw) i gra dopracowana tak dobrze jak RDR2,
@wragx: Z wydaniem na poprzednia generacje to masz racje - zrypali po calosci. Z dalszymi obietnicami to nie wiem, trzebaby chyba rozpatrywac pojedynczo, bo tutaj widzlaem juz tyle klamstw na ten temat... Sam sledze od dawna gre i wiem co bylo, a co nie bylo obiecywane. Duzo dezinformacji sie pojawia...