Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam pewien problem z którym nie mogę sobie poradzić. Poskładałem PC i bios w ogóle nie startuje, kręcą się jedynie wentylatory a ekran czarny. Mobo to huananzhi 8m na x99. Zworka będąc na 2-3 dopiero tak odpala na 1-2 nic nie reaguje. Czyżby padnięta płyta? Zasilacz w innym pc działa, zmiana gpu, monitora nic nie daje. Ktoś jakieś sugestie?
#pcmasterrace #komputery
Tekedo - Mam pewien problem z którym nie mogę sobie poradzić. Poskładałem PC i bios w...

źródło: comment_1609930706uFdcPHy7z2VBez6AqA05zJ.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypokowy_expert: właśnie widzę na zdjęciach ze zworka jest tak samo montowana na ali, czy od ludzi w komentarzach 2-3. Wyzej pisze 1-2 normal 2-3 clear może inaczej oznaczone bo jak według siebie dam 1-2 to nie reaguje w ogóle. 2-3 rusza tylko wentylatory i cisza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartpl: zasilacz sprawny :/ mierzyłem właśnie napięcia. Co dalej się dzieje tego nie wiem. Nie chce czegoś jeszcze uszkodzić.
  • Odpowiedz
@bartpl: @wypokowy_expert: @drawsko: Działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pan Chińczyk napisał, że posiadam niekompatybilne kości ram. Pożyczone od znajomego i ku mojemu zdziwieniu buzzer się odezwał oraz wyświetlił się obraz. Pozostała mi jeszcze kwestia dysku NVMe bo przy instalacji systemu go nie widziało. Jakoś to ogarnę. Dzięki też za jakiś odzew.
  • Odpowiedz