Wpis z mikrobloga

hej #neuropa a wiecie, że margot to mężczyzna a czarni popełniają średnio więcej przestępstw niż biali i żółci razem wzięci?może to też wynikać z ich inteligencji albowiem naukowo udowodniono, że czarni przeciętnie mają mniej iq od białych i żółtych ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i dzisiaj byłem u wróżki od rana, bo pluje na kościół ale magia istnieje i ona generalnie mi powiedziała, że kwestia związków partnerskich w Polsce nie zmieni się i nadal nie będą mogli zawierać małżeństw. Nie żeby mnie to śmieszyło czy coś hehe #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #heheszki #prawda #humorobrazkowy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież różnice pomiędzy IQ w różnych grupach wynikają m.in. z wielkości mózgu, a nie są bezprzyczynową korelacją. Pewnie każdy prawak o tym wie, ale specjalnie dla lewaków z afrykańskim IQ:


@Vertigo17:
Co do samego badania potwierdza się znana teoria dotycząca badań pubikowanych przez prawaków tj. najlepiej sprawdzić źródło(a) Akurat nie był to trudne, bo powołałeś się na Rushtona i Templera
  • Odpowiedz
  • 2
To ze niemcy sa inteligentniejsi od nas to raczej kazdy normalny czlowiek powinien stwierdzic sam, zydzi tez (gospodarka, osiagniecia itd.).
Ale problem jest w druga strone - obroncy murzynow nie sa w stanie sie pogodzic z tym, ze statystycznie murzyni maja nizsze iq. Tu nie chodzi o to, ze sa gorsi od nas czy lepsi, tylko ze rasa czarna od bialej rozni sie. Rozni sie na tyle, ze np w biegach sa
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o to, ze sa gorsi od nas czy lepsi, tylko ze rasa czarna od bialej rozni sie.


@defkor: A to ciekawe. Na jakiej zasadzie jesteś w stanie zdefiniować rasę?

Czy dziecko czarnej kobiety i białego mężczyzny będzie czarne czy
  • Odpowiedz
jesli mam z toba rozmawiac o tym czy istnieja rasy to mi sie nie chce.


@defkor: To podstawa do wyjścia do Twoich rewelacji i wyjaśnienia dlaczego się mylisz.

W każdym razie dzięki za rzeczowe odpowiedzi na zadane pytania XD
  • Odpowiedz
@venividi:

A to już klasyczny przykład dysonansu poznawczego czyli próby wyparcia sprzeczności która pojawiła się w Twoim mózgu. Lewaki nazywają to potocznie fikołkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale, że niby co, wkleisz mapkę JakubMarian, kilka linków do artykułów popularnonaukowych i temat jest 'pyknięty'? Już Polaków zostawmy, bo wiem, że uczepiłeś się tezy, że zależy mi na obronie polskiej dumy i inteligencji xD. Nie będę cię od
  • Odpowiedz
rewelacji ze murzyni maja ponad dwa razy wiecej wlokien szybkokorczliwych typu 2 w mięśniach niz biali? XD


@defkor: I w jaki sposób odpowiada to na pytania które Ci zadałem?

Każdy m----n ma taką proporcję mięśni? Podrzuć jakieś badania dotyczące korelacji melaniny w skórze z iloscią włókien szybkokurczliwych, obadamy. Bo skoro dla Ciebie Kenijczyk, Afroamerykanin i Aborygen to "m----n", to ta korelacja musi istnieć bez względu na genetykę czy grupę etniczną.
  • Odpowiedz
@defkor: Sam udowadniasz że przedstawiciele jak do tej pory jednej "rasy" potrafią się między sobą drastycznie różnic, a kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy. Dużo bardziej precyzyjnym terminem określania ludzi będzie zatem pochodzenie geograficzne lub grupa etniczna, bo tam podobieństwa genetyczne są statystycznie największe.

Różnice występują w przypadku każdego koloru skóry, a osoby o różnych kolorach bardzo często mają dużo bardziej zbliżony genom niż wewnątrz "rasy".
  • Odpowiedz
  • 2
@venividi nieprawda. Nie spotkasz bialego czlowieka z murzynskim nosem (nie mowie o albinosach) i nie zalezy to od szerokosci geograficznej.
Nie zrozumiales przeczytanego tekstu. Murzyni ogolnie maja wiecej tych dwoch typow wlokien od bialych. Dlatego dominuja w biegach, skokach, koszykowce itd.

https://www.researchgate.net/profile/Rom_Stupnicki/publication/283568327_Body_build_of_Polish_Super_League_basketball_female_players_of_Caucasian_and_Afro-American_races/links/563f64b208ae34e98c4e6f8f.pdf

Tutaj gosc zmierzyl 20 bialych i 20 czarnych kobiet (z roznych
  • Odpowiedz
Nie spotkasz bialego czlowieka z murzynskim nosem (nie mowie o albinosach) i nie zalezy to od szerokosci geograficznej.


@defkor: Ale spotkasz azjatow z takim nosem. Czy to oznacza że należą do takiej samej rasy co Ci murzyni? Czy posiadanie blond włosów determinuje rasę białą? To co wtedy z czanymi, kręconymi włosami? Taka osoba nie jest tej samej rasy?

Wybierasz sobie jedną cechę fizyczną i zaczynasz triumfować, bo niby dowiodłeś istnienia ras XD Dowiodłeś że w podobnych grupach etnicznych uwypuklają się konkretne cechy
  • Odpowiedz
@venividi: ja nie musze triumfowac bo rasy istnieja, mozesz sobie uwazac co tam sobie chcesz, ale to nie zmienia tego, ze roznie sie od murzyna. Przedstawilem ci kilka tekstow, nic z nich nie zrozumiales a to juz nie jest moja wina, po prostu sie doedukuj. Konstrukt spoleczny nie ma wplywu na to ze rasa murzynska ma predyspozycje do sportow i wykroczen XD nic z tym nie zrobisz, takie sa fakty.
  • Odpowiedz