Wpis z mikrobloga

hej #neuropa a wiecie, że margot to mężczyzna a czarni popełniają średnio więcej przestępstw niż biali i żółci razem wzięci?może to też wynikać z ich inteligencji albowiem naukowo udowodniono, że czarni przeciętnie mają mniej iq od białych i żółtych ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i dzisiaj byłem u wróżki od rana, bo pluje na kościół ale magia istnieje i ona generalnie mi powiedziała, że kwestia związków partnerskich w Polsce nie zmieni się i nadal nie będą mogli zawierać małżeństw. Nie żeby mnie to śmieszyło czy coś hehe #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #heheszki #prawda #humorobrazkowy
  • 37
Oczywiście mówiąc ścislej czarni STATYSTYCZNIE mają mniej IQ niż biali


@tr1nity: No mają. Podobnie jak Polacy mają statystycznie niższe IQ od Niemców.

Tylko że jak w przypadku murzyna, taki spierdoks nie wysili swoich szarych komórek i będzie mówił że są mniej inteligentni bo są czarni, to w przypadku przytoczonym przeze mnie dysonans poznawczy nie da mu spokoju i zacznie tłumaczyć zjawisko czynnikami zewnętrznymi.

wiesz co oznacza słowo "cuckold"?


@tr1nity: Przecież
Myślałem ze to lewica tłumaczy czarnych tymi czynnikami zewnętrznymi xD.


@Flypho: Ba, nie tylko czarnych. Również różnica między Niemcami a Polakami czy Finami spowodowana jest czynnikami zewnętrznymi.

5 pkt IQ to jednak całkiem sporo. A taka jest różnica między Finami a Polakami. Nie mówiąc nawet o różnicy między Finami a Albańczykami (19 punktów). Toż to przepaść.

Tak samo jak średnio kraje konserwatywne są mniej inteligentne od tych progresywnych
klik

Podobnie jak
venividi - > Myślałem ze to lewica tłumaczy czarnych tymi czynnikami zewnętrznymi xD....

źródło: comment_16099371878kvOiqJ8lhePLa0b260Etb.jpg

Pobierz
Podobnie jak sami konserwatyści są mniej inteligentni od liberałów, a osoby religijne mniej inteligentne od ateistów


@venividi: Skoro już przy tym jesteśmy to konserwatyści i liberałowie są mniej inteligentni od ludzi z poglądami centrowymi. Pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Individuals (see Table 1) preferring a center-right political orientation have the highest mean IQ (105.29). The second highest mean IQ is found amongst those of a centrist political
@venividi:

Ale nikt rozsądny z lewej strony nie rzuca seksistowskimi czy ojkofobicznymi memami o Polakach i Finach czy o kobietach i mężczyzach, bo zdecydowana większość wie że KORELACJA NIE OZNACZA PRZYCZYNOWOŚCI


Przecież różnice pomiędzy IQ w różnych grupach wynikają m.in. z wielkości mózgu, a nie są bezprzyczynową korelacją. Pewnie każdy prawak o tym wie, ale specjalnie dla lewaków z afrykańskim IQ:

The overall mean for East Asianswas 17 cm3more than for
Vertigo17 - @venividi: 
 Ale nikt rozsądny z lewej strony nie rzuca seksistowskimi cz...

źródło: comment_16099456272T0W4x9MIyoawD8q1IopB9.jpg

Pobierz