Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Hej @feelfree już od tak dawna patronuję, mogę mieć parę próśb?
1. Implementacja belek moderacji w znaleziskach - da się to zrobić?
2. #owmbugi jeżeli filmik na yt nie może zostać odtworzony, bo jego twórca na to nie pozwolił, to otwiera się w aplikacji yt, fajnie, ale jak chcę wrócić do apki to znów mnie wysyła do yt. Robi się nieskończona pętla. Muszę ubić apkę żeby zaczęło działać
3. #owmbugi czasem znaleziska na liście się dublują
4. #owmbugi sporadycznie, po przejściu do linka i otworzeniu przeglądarki, po powrocie obraz się "zamraża" po kliknięciu wpisu lub znaleziska, gdzie niby przenosi do nowego ekranu, a tak naprawdę cały czas pokazuje poprzedni. Ciężko mi to opisać.. Korzystam z dość basicowego romu, bo stock na xpierię xz premium
5. mam wrażenie, że wersja desktopowa ma więcej info o użytkowniku niż apka. czy wynika to z ograniczeń api?

Chciałbym podziękować też za super robotę. Ostatni commit na publicznych branchach jaki widzę jest z sierpnia. Mam nadzieję że będziesz kontnuuować dalej projekt. Pozdrawiam! ()
#otwartywykopmobilny
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elf_pszeniczny: zabugowany? absolutnie. Ilość bugów mała i jest grubo poniżej normy. dużo osób ma tendencje nazywać coś zabugowanym mimo że nie jest "zabugowane" tylko ma trochę bugów, co nie przytłacza reszcie świetnego contentu. (ekhe ekhe #cyberpunk2077) ale nie każdemu się da dogodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaitek666: OWM jest praktycznie martwym projektem, @feelfree wrzuca tylko krytyczne aktualizacje. Do niedawna @Kroguc pracował jeszcze nad OWMh, ale chyba już mu się to znudziło.
Jeżeli ktoś chciałby pomóc, ma chwilkę wolnego czasu i umie programować w darcie + flutterze, to może porobić kilka PR-ów na GitHubie.