Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 437
Znacie to uczucie, jak kończycie z jakąś bardzo dobrą grą/książką/serialem ? Poczucie pustki, chyba jedyna wada takich dzieł ehhhh
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Thachii oj ma, nawet pomimo znajomości zakończenia ma dużo sensu. Tym bardziej, że gdzieś po 2/3 gry widać już wyraźnie, do czego to wszystko zmierza
  • Odpowiedz
  • 0
@dongio gdzieś czytałem że samobójstwa skoczyły jak skończył się serial lost albo breaking6bad coś takiego, ludzie przestali mieć cel i mieli depreche po zakończeniu
  • Odpowiedz
@Majku_: szpiegowska w Turcji. Może i w niektórych momentach była przesadzona, ale świetnie mi się ją czytało a to najważniejsze. Poza samą akcją autor pisze o osobistych refleksjach i motywacjach bohaterów przez to wydaje mi się bardziej wiarygodna. "Jeśli chcesz być wolny to musisz odpuścić" - to zdanie z książki jest tak prawdziwe że chyba stało się moim mottem. A znalazłem je w byle szpiegowskiej powieści ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 1
@Maly_Jasio fakt, książka miała swoje momenty :) i psychologiczne kwestie są mocną stroną tej książki. Lubię, kiedy w historii (nieważne, czy to książka, gra, czy film) jest jakieś tło i bohaterowie mają swoje motywacje. Wtedy nawet jeśli się nie zgadzasz z daną postacią, to przynajmniej wiesz, dlaczego postępuje w ten sposób. Chyba to właśnie pozwoliło mi dotrzeć do końca Pielgrzyma :)

Właśnie czytam "Cykl demoniczny", gdzie każda znaczącą postać ma szeroko
  • Odpowiedz
@Thachii lepiej bym ciebie nie okresli ( ͡º ͜ʖ͡º). Pierwszy wyskakujesz z przeklenstwami a teraz mi coś pierdzisz że ja jestem cham ( ͡º ͜ʖ͡º). Leć na czarną listę dzidziuś.
  • Odpowiedz
@Thachii wisi mi to czy mnie usprawiedliwia czy nie ( ͡º ͜ʖ͡º). Wyjdź z domu przegrywie i znajdź pracę to kupisz sobie n a premierę zamiast aferę kręcić bo ktoś Ci grę sprzed 3 lat zaspoilerował xD.
  • Odpowiedz