Wpis z mikrobloga

Glupie pytanie inc. Pare odpowiedzi i usuwam. Skrecil ktos z was kiedys jointa z szalwi, miety, rumianku, czegokolwiek (oprocz grassu i tytoniu). Mozna to palic jako czystego skreta i czy jest to mniej szkodliwe niz szlugi?
#narkotykizawszespoko #palenie #wykopjointclub (taguje bo tam duzo specow od palenia)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw_muszek: wcale nie głupie pytanie, z serdecznika syberyjskiego (ale nie z neta bo to syf #!$%@? zazwyczaj z łodygami i kwiatami, tylko własny suszony z samych liści) jest całkiem dobre w smaku i uspokaja całkiem, do tego podobno całkiem dobrze działa na drożność dróg oddechowych czy coś takiego. Ale ogólnie to ja robiłem to tak że ja skręcałem pety to do maszynki do tytoniu dosypywałem całkiem sporo tego i dym
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: slavia divinorum palona nie jako ekstrakt jest jeszcze znosna. Nawet w joincie do 1g mozna ja bezpiecznie palic. Potem masz ekstrakty 5x, 10x, 20x, 30x i o ile sie nie myle nawet 40x. To po nich dostajesz po dupsku w #!$%@?.
  • Odpowiedz
Nawet w joincie do 1g mozna ja bezpiecznie palic


@gekon9633: polemizowalbym przy odrobinie farta nawet joint 1g może zabrać za daleko zwłaszcza gdy ktoś nie spodziewa się tegoxD

A ekstrakty to już całkiem

Są nawet 120 czy 180x xD
  • Odpowiedz
@gekon9633: a ile mg tego x30 było?
Coś ciekawego pamiętasz?

Bo to już musisz waga ważyć a nie na oko sypaćxD

Wysokie ekstrakty są spoko bo mniej dymu łykasz jak chcesz daleko poleciec chociaż ja i na małych ilościach daleko latamxD
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: buch z lufki.

Pamietam tylko odklejenie i skrzywienie. Jakbys umial zajrzec mi do glowy, to moglbym Ci przedstawic to co pamietam, ale zeby to opisac ni #!$%@?.

Poza tym naprawde sporo czasu to byl blackout pamietam moment jak wchodzilo i jak schodzilo.
  • Odpowiedz
@gekon9633: ja swego czasu zapisywałem tripy po szałwii ale mam na kompie wiec nie podrzucę.

Z ciekawszych rzeczy co pamiętam to:
Przy otwartych oczach w ciemnym pokoju na krawędziach mebli zaczęły tworzyć się nowe krawędzie z przemieszczających się małych czarnych dłoni i przemieszczających się w jedna stronę.
Bycie drzwiami lub innym przedmiotem. Rozciąganie nad moim ciałem płachty, jakiegoś materiału i powolne jego ściąganie. Spotkanie jakiejś osoby po drugiej
  • Odpowiedz
@gekon9633: No tak zmiany kształtu wszystkiego są typowe. Możesz mieć wrażenie, ze leżysz w całym pokoju lub, ze jesteś zwinięty w kłębek jak kotxD

Szkoda, ze nie pamiętasz co działo się dalej. Często ludzie śmieją się i wydaje się, ze all w porządku a pózniej maja za grubo i trip ich przytłacza wiec może jednak dobrze, ze nie pamiętasz;)
  • Odpowiedz