Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Planuje zrobić kameralne spotkanie z przyjaciółmi z okazji moich urodzin, ale niestety moje mieszkanie jest zbyt małe żeby pomieścić +/- 8 osób.
Polecicie jakiś lokal/apartament/dom w Krakowie, który można wynająć do takiego przedwsięzięcia?
Budżet 1000zl.

#krakow #pytanie
  • 12
@Stracilem_konto98: Jeżeli nie wynajmę do lutego mieszkania (Stare Podgórze przy pl. Boh. Getta, 3 pokoje, częściowo umeblowane, klimatyzacja, rzutnik, duży balkon) to możemy o szczegółach porozmawiać, gdybyś był zainteresowany. Działo się tam wiele, ale circa 16-17 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc preferowałbym ewentualnie imprezę bez udziału policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rozowyPrzegrywek: Ojczym nie żyje już przeszło 2 lata, więc raczej mu żal nie będzie... Kiedyś ta kamienica się zapadała (piwnice były jak dla hobbitów), na remont nie było co liczyć, a w międzyczasie sąsiad spalił sąsiedni pokój (de facto pełniący kuchenne role), bo zasnął pijany przy kuchence ( ͡° ͜ʖ ͡°) W 1990 jak się tam wprowadzałem to toaleta była na ganku, a teraz takie luksusy (
@Aeli: na podłodze na parterze zapadają się panele (nie będę pisać publicznie skąd wiem bo napisałabym za dużo info XD) więc może faktycznie długo nie pociągnie... O kurcze, to pan stary jest panie Aeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rozowyPrzegrywek: Stary nie jestem, tylko nie taki młody jak kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podwórko ze śmietnikiem zachowało się może? (pierwszy zapalony papieros) / A tajne info można przesłać na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°) / Mam sporo wspomnień związanych ze Starymi Grzegórzkami i jak będę starystarystarystary to planuję wrócić na stare śmiecie...