Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z #xiaomi #mi9t
Przez ostatnich kilkanaście miesięcy wszystko było alles gut, zero problemów, aż nagle wczoraj zaczęły się problemy z ładowaniem.
Telefon ładował się powoli, przeczyściłem złącze, ale bez zmian - 4-6% na godzinę... Podczas gdy zwykle w godzinę to prawie cały był naładowany.
Zostawiłem na noc na poziomie 28% (około 1 w nocy), o 9 rano miałem 81%. Uznałem więc, że być może to wina kabla. Trochę poużywałem telefonu, podłączyłem pod ładowanie i zaczynało znowu szybciej rosnąć. Uznałem, że wyłączę (wcześniej ładowałem na samolocie) to będzie ładowało się szybciej. I tu zadziała się magia, z 65% spadło na 59%. I zacząłem się zastanawiać czy to na pewno wina kabla czy może coś z telefonem? W Internecie pisano by przywrócić ustawienia fabryczne, ale skoro podczas wyłączonego telefonu też tak wolno ładuje to chyba nie ma sensu?

#gsm #telefony #android #kiciochpyta #miui
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perasperaadopelastra: no ja delikatnie wykałaczką i na to kawałek wacika do ucha, troszkę tam było kurzu. Ale trzeba uważać żeby nic nie uszkodzić. Niektórzy jeszcze czyszczą alkoholem ale akurat nie miałam pod ręką.