Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? gardzę MLMowcami to głowa mała.

Wstawiłam na jakąś grupkę dla biznesowych kobiet ogłoszenie, że zajmę się prowadzeniem profili w mediach społecznościowych i kampaniami płatnymi. Napisało chyba z 70 lasek żebym wysłała im ofertę.
No i napisała do mnie na priv starsza pani, że ma dla mnie miejsce w projekce e-commerce ze stałym dochodem. Mówię super, tego właśnie teraz potrzebuję. Umówiłyśmy się na spotkanie na Zoomie, a ta mi z kolagenami naturalnymi wyjeżdża xD
Zapytałam ją czy przez dalszą część spotkania będzie mi wciskała MLM, bo jak tak to ja się rozłączam. No i rozłączyłam się.

Ci ludzie mają gówno zamiast mózgu. Plus jak się zgadzasz.

#marketing #mlm
  • 59
  • Odpowiedz
Kuzynka w tym siedzi, kasę nieziemską kosi. Sam w to nie wierzyłem, że jej to wypali ale teraz razem z mężem w tym są, on z etatu zrezygnował i kolejną nieruchomość właśnie kupili.


@kam966: Z tego co wiem, to tylko kilka % ludzi w MLM kosi na tym dobre siano... Są to albo osoby, które przystąpiły do popularnej piramidy w zasadzie na samym jej początku i dzięki temu są blisko szczytu
  • Odpowiedz
@Ayano: Kupujesz jakis pakiet startowy + sprzedajesz przy okazji jakieś balsamy/perfumy - na prawde minimalny procent z tego idzie do Ciebie, jakis procent idzie jeszcze wyzej. A kolejnym osobom wciskasz tez pakiety startowe itd itd I tak to sie kręci xD
Oczywiście wszystko jako wielki BIZNES z wizja ZARABIANIA pracując 2-3h dziennie xD
  • Odpowiedz
@renalum: ojezuuuuu, znajoma ostatnio opowiadała, że była w odwiedziny u swojej jakiejś znajomej; no i tam gadka-szmatka jak się im żyje, chwalenie się tym i tamtym i "No i pijemy sok z aloesa, to nie są tanie rzeczy, 100zł za litr!". To już chyba wiem co piją xD. Na szczęście chyba znajomej nie wciągała w biznes :D.
  • Odpowiedz
@send_nudles: Kurde pamiętam jak typek z LO chciał mnie wkręcić właśnie w to #!$%@? MLM. Pamiętam, że firma nazywała się Souvre. Opowiadał mi, ze zna gościa który oferuje świetna prace za dobry hajs. Myślę sobie, że to niezła sprawa, bo potrzebowałem wtedy pieniędzy. Wbijam z tym typkiem do kawiarni, a tam #!$%@? na fotelu siedzi taki cwaniaczek z mordy i zaczyna nawijać o tym, że warto działać w strukturach firmy Souvre,
  • Odpowiedz
@renalum: ta konstrukcja. Niczego nie sprzedajesz. Za to musisz zaplacic, zeby czerpac profity z tego, ze zwerbowales kogos. Śliskie jak cholera na pierwszy rzut oka, ludziom sie nie zapala lampka? Chcialbym sie umowic z takim sprzedawcą, posluchac jak to przedstawia, ze ludzie się łapią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ludziom sie nie zapala lampka?


@xstempolx: Nie. Jest wiele powodów, a to kilka z nich:
- prezentacja MLMowej okazji biznesowej jest specjalnie pokomplikowana i ciężko ją zrozumieć,
- najczęściej z MLMową ofertą przychodzi do ciebie osoba, którą znasz i lubisz, a nie ktoś obcy, i ta osoba zapewnia że biznes działa,
- potęga autorytetu - ludzie nie analizują, tylko przyjmują na wiarę to, co powie osoba uważana za autorytet. Jeśli autorytet
renalum - > ludziom sie nie zapala lampka?

@xstempolx: Nie. Jest wiele powodów, a ...
  • Odpowiedz
ale Trump?..


@xstempolx: Donald Trump przez prawie 10 lat (2006-2015) promował MLMową piramidę finansową ACN i wziął duże pieniądze za współpracę (ludzie w Polsce nie wiedzą, że Trump jest biznesowym nieudacznikiem i #!$%@?ł hajs dany mu przez ojca, więc musiał ratować się w różny sposób). Potem założył MLM o nazwie Trump Network.

Trump jest ścigany sądownie za powiązania z ACN. To Trump mianował Betsy DeVos (typka z MLMowej rodziny) na ministra
renalum - > ale Trump?..

@xstempolx: Donald Trump przez prawie 10 lat (2006-2015) ...
  • Odpowiedz