Wpis z mikrobloga

#zadarmo Zapraszam na #rozdajo Wśród plusujących ten wpis wieczorem wylosuję trzy osoby, do których wyślę pocztówki z serdecznymi pozdrowieniami z Perły Pułnocy. Dzięki za wszystkie plusy i miłe komentarze przy ciekawostkach o Bydgoszczy, dużo uśmiechu mi dajecie, więc chce się odwdzięczyć drobiazgami :)
Losowanie o północy, taka szansa może się nie powtórzyć :)
#perlapulnocy #bydgoszcz
Zielonykubek - #zadarmo Zapraszam na #rozdajo Wśród plusujących ten wpis wieczorem wy...

źródło: comment_1609826543NuwHEA0W4ahvESqGXPbEk9.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@tecalete: bo warto, National Geographic uznało na przykład Muzeum mydła i historii brudu za najciekawsze muzeum w 2015 w Polsce, jest piękna starówka, Wyspa Młyńska, tramwaj wodny, dużo parków i zieleni, teraz zimą jest dużo pięknych ozdób, choinek, są piękne pomniki jak Fontanna Potop, Kazimierz Wielki czy Łuczniczka, dużo ciekawych murali, południk 18 stopni E przecina miasto w samym centrum, i wiele wiele innych, na zdjęciu Fontanna Potop
Zielonykubek - @tecalete: bo warto, National Geographic uznało na przykład Muzeum myd...

źródło: comment_1609833537TkP1wZeIGet0JY1NzkTcne.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Zielonykubek jaka jest geneza tego tagu, że codziennie ląduje w gorących? Tzn. nic do tego nie mam, bo już rzygać szło od czytania o wykolejeniach we Wrocławiu a tu jakiś powiew świeżości. Ktoś wrzucił jakiś śmieszny wpis o Bydgoszczy i dalej się ciągnie czy coś?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zielonykubek dzięki bardzo. W sumie zawsze chciałem odwiedzić to miasto :p Ostatnio spotkałem kolesia, który mieszka w Bydgoszczy i zdziwiłem się, jak powiedział że ilość mieszkańców to ok. 400k
  • Odpowiedz