Wpis z mikrobloga

Planuję niedługo kupić #nintendoswitch i zastanawiam się nad wyborem gier na początek. Co możecie polecić z serii Mario i Pokemon? Interesują mnie raczej klasyczne odsłony, nie żadne Cart czy walki Pokemonow jak w Mortal Kombat. Widziałam też wiele pozytywnych opinii na temat zeldy. Od której części powinnam zacząć?

#nintendo #gry #kiciochpyta
  • 22
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RudaBrona eh, po prostu uwielbiam Mario i Pokemony. Natomiast różnych wydań na samą konsolę jest mnóstwo, a dodatkowo nie należą do najtańszych. Zresztą, to moja sprawa na co wydaję swoje pieniądze i nie napisałam tego wpisu szukając porady finansowej..
  • Odpowiedz
@RudaBrona: twój ból tyłka to mistrz Yoda w odległej galaktyce wyczuwa jako zakłócenie mocy :) daj sobie spokój, konsola ma sprawiać frajdę a nie być przedmiotem analizy jak inwestycja na giełdzie za ostatnie pieniądze.

@skowals: Z Mario to odyssey i Mariokart 8. Polecam tez fire emblem three houses
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skowals: Pokemon Sword/Shield nie wyszło Nintendo, wystarczy spojrzeć na user score z Metacritic. Na początek polecam Zelda BOTW, Super Mario Odyssey, Luigi's Mansion, do tego dochodzą klasyki z NESa i SNESa jeśli wykupisz Switch Online
  • Odpowiedz
@skowals:

Celujesz w zwykłego czy lite?

Grałem trochę w Let's Go Pikachu i tak jak ktoś wyżej pisał, jest to raczej uproszczona rozgrywka, raczej dla młodszych graczy.

Grałem też w Mario + Rabbids Kingdom Battle, taktyczne bitwy, najlepiej zobaczyć gameplay.

Jak masz z kim grać to Mario Party wygląda fajnie (grałem w to na Wii i było bardzo spoko)
  • Odpowiedz
@skowals: Pokemony na switcha to średniakawka, osobiście kupiłem lets go tylko dla tego pokeballa XD. Sama gra jest ok i tyle, pokemony z 8 geny to już lekko masochizm. Stoją na podium najsłabszych gier z pokemonów pod każdym względem. Działają słabo, nowe stworki są leniwie zrobione, nowa mechanika walki to żart, fabuła tragiczna nawet jak na standardy serii a sama gra bardzo krótka przy czym najłatwiejsza w serii (co akurat jest
  • Odpowiedz