Wpis z mikrobloga

@Gaku745: >narzekaj na gównoprace za gównopieniadze, #!$%@? kapitalizm

Narzekaj na to że twoją gównoprace można zastąpić robotem i już nie masz gównopieniedzy, #!$%@? kapitalizm

Was sie nie da udobruchać.
Zdziwienie że gówno dajecie do społeczeństwa, że można zastąpić robotem wasz wkład.
  • Odpowiedz
@co_to_za_zycie: to co, jednak się ze mną zgadzasz? Czy zamiast odnieść się do treści, przypisujesz mi poglądy innych ludzi, dzielnie z nimi walczysz, i myślisz że coś wygrałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) żebyś sobie nic nie zrobił tymi fikołkami xD
  • Odpowiedz
Ty napisałeś że socjalizm jest rozważny a ja ci udowadniam że to nieprawda.

@Drakii: też mogę sobie wyciągnąć jakiś z dupy odłam kapitalizmu, pokazać że nie działa, i cieszyć się z kolejnego zwycięstwa
  • Odpowiedz
były takie przypadki podczas kryzysów


@screenshot: Podczas kryzysów, i to tylko tych największych...

Prace fizyczne i intelektualne są zagrożone przez algorytmy i automatyzację. Nie ma zawodów, ani nawet możliwości na horyzoncie, aby zastąpić prace zagrożone przez automaty, dla nisko inteligentnych, w daleszej przyszłości nawet dla osób
  • Odpowiedz
@anonimowyloginhehe: Nie. Teraz jest inna skala nieco i nie zastępuje się prostych fizycznych prac, tylko też te złożone, i intelektualne. Więc jeżeli nie zadziała się przeciwko masowym zwolnieniom w ciągu następnych kilkudziesięciu lat, może dojść do jednego z największych kryzysów w historii. Większość prac jest zagrożona, i dużo nie posiada nawet możliwości na jakąś alternatywę.
  • Odpowiedz
@screenshot: wy macie po prostu nieziemski ból dupy bo ten rodzaj progresu wam się nie podoba. Ten który wy ustalicie i siłą chcecie wepchnąć społeczeństwu do gardła jest dobym postępem, a jak firma się automatyzuje to to jest złe, bo wy sobie tak w waszych zamordystycznych mózgach ustaliliście. Gardzę takim myśleniem, a Twoim szczególnie bo spójność twoich argumentów, umiejętność szerokiego spojrzenia na sytuację i analiza konsekwencji jest gorsza od autystycznego
  • Odpowiedz