Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj zaczynam #mewing
Będę się starał co miesiąc robić po kilka zdjęć z profilu.
O to że się coś się może pogorszyć (są takie opinie) średnio się obawiam bo linia szczęki obecnie i tak u mnie prawie nie istnieje.

Niestety nie wiem jaki mam body fat, ale generalnie jestem szczupły (174 cm / 62 kg). Będę się również ważył co miesiąc żeby w razie efektów nie było że po prostu schudłem.

W sumie średnio wierzę w działanie w moim wieku, ale twórca tej metody napisał że działa do 25 lvl, a ja mam 23 więc może się załapię na jakieś minimalne efekty.

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw
  • 28
@przegrywam_przez_miasto: aparat na tyłozgryz tymczasowo wysunie ci szczene na przod ale potem bedzie ona powoli wracac do poprzedniej pozycji niestet, bo twoja mandible mowi nachodzic sie z twoja maxillą
(podniebieniem), ewentualnie mozesz zalozyc ekspander podniebienia, rozciaga on podniebienie w taki sam sposob jak mewing jednak w bardziej agresywny i szybszy sposob, w efekcie czego bedziesz miał duza przerwe w jedynkach(no chyba ze nosisz aparat) takze zakladajac ekspander musiałbys rowniez zalozyc aparat
masseter muscles


@Shadow89: A żucie gumy daje jakieś efekty? jest możliwy mewing i żucie gumy w tym samym momencie? bo niestety ale słaby mam teraz język i gdy żuje gumę to mi on puszcza