Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj zaczynam #mewing
Będę się starał co miesiąc robić po kilka zdjęć z profilu.
O to że się coś się może pogorszyć (są takie opinie) średnio się obawiam bo linia szczęki obecnie i tak u mnie prawie nie istnieje.

Niestety nie wiem jaki mam body fat, ale generalnie jestem szczupły (174 cm / 62 kg). Będę się również ważył co miesiąc żeby w razie efektów nie było że po prostu schudłem.

W sumie średnio wierzę w działanie w moim wieku, ale twórca tej metody napisał że działa do 25 lvl, a ja mam 23 więc może się załapię na jakieś minimalne efekty.

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: to jest trolling, powiedza ci ze dziala a nie napisza nic o tym co ci bedzie od takiej „praktyki”. Takie cos jest skuteczne jak masz z 10 lat max, i miekkie kosci wtedy gdy masz pewne dobre nawyki to sa one skuteczne i nie destrukcyjne. W takim wieku pokrzywisz sobie zeby, bedzie cie bolec glowa, ale jesli warto jest dla ciebie powodowac sobie takie dolegliwosci to rob jak chcesz xd
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: raczej dla dobra trolligu wcale bym sie nie zdziwil jak ten ktos kto mowil o tej technice w zasadzie operacyjnie zrobil se ta szczeke. Albo od urodzenia mu sie taka robila z dobrych nawykow. Bo u ludzi co maja normalna albo cofnieta. Robienie jakiegos nienaturalnego nacisku na podniebienie bedzie przynosic bardzo negatywne skutki xD
  • Odpowiedz
@Pavulenko:

Robienie jakiegos nienaturalnego nacisku na podniebienie bedzie przynosic bardzo negatywne skutki


Nie zamierzam jakoś specjalnie mocno naciskać tylko po prostu trzymać w tej prawidłowej pozycji. Bo dotychczas język leżał mi na dole, a to jest po prostu nieprawidłowe niezależnie od wieku.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: samo trzymanie w tej pozycji jest meczace ale sam sie przekonasz i wywoluje nacisk ogolem bez nacisku nic sie nie zmieni bo o to w tym chodzi. Tylko ze tam zadne miesnie ci nie dadza tego efektu tylko bedzie ci sie zuchwa przesuwac a wplywanie na kosci glowy to jest najwiekszy debilizm bo wystarczy ze cos tam zacznie sie przesuwac a bol glowy bedzie rosl bo jest krzywo xD a
  • Odpowiedz
@Pavulenko: xDD przecież mewing to po prostu ułożenie języka w prawidłowej pozycji. Jak od tego może boleć głowa, albo jak można powykrzywiać zęby?
  • Odpowiedz
@xVolR: no o to chodzi w mewingu jak np ktos ma cofnieta szczeke ktora jest juz ma utwardzona kosc w pewnym wieku. To tak jakbys mial garba w dziecinstwie i w wieku 25 lat ktos chcial ci go wyprostowac naciskajac ci na plecy xD no nwm moze go wyprostuje xD ale ci rozipersoli xos przy okazji. Ale z glowa i tak jest bardziej zlozone bo tam kazda nieprawidlowosc bedzie sie objawiac
  • Odpowiedz
@xVolR: moze nie do konca wiesz o co chodzi ale to ze przylozysz koncowke jezyka do podniebienia nic nie robi, nie o to w tym chodzi, tylna czesc jezyka tez ma przylegac. A zeby tylna czesc jezyka sie przyciskala musisz ja dociskac i trzymac. Co jest sporym naciskiem
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: XDDDDD, kisne jak czytam komentarze tych przegrywów-frustratów, którzy robili mewing przez krótki czas czas, ale się poddali bo to przeciez nie działa i jest nienaturalne kekw, na początek pamiętaj żeby robić to jak najczęściej ustaw sobie tapeta na tel i kompie ktora bedzie ci przypominac, twoj jezyk bedzie sie meczyl bo te miesnie muszą sie wyrobić natomiast po miesiącu wysiłku twój język naturalnie będzie ,,przyklejony'' do twojego podniebienia, przyklejaj sobie
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: naucz się prawidłowo układac korzeń języka ,,lower third'', a takze jednoczesnie nie naciskaj przednia częscia jezyka i nie trzymaj jej zbyt blisko przednich zebow, przod towjego jezyka nie moze dotykac twoich zebow byniu, a tu masz film instruktazowy
S.....9 - @przegrywamprzezmiasto: naucz się prawidłowo układac korzeń języka ,,lower ...
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: a także jedz więcej twardego jedzenia, aby wzmocnic miesnie twojej szczęki(masseter muscles), jedz orzechy, marchewki i inne twarde rzeczy, wzmocnienie masseterów sprawi że łatwiej dla twojego języka będzie utrzymać sie na podniebieniu, przez pierwsze 2 mies. zuj orbitki, potem twoja szczeka bedzie na tyle silna ze orbitki beda za miekkie, polecam bym ci wtedy zamowic na amazonie ,,falim gum'', które sa o wiele twardsze i Mike Mew osobiscie je poleca,
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: mam 19 lat, zaczynalem w lutym tamtego roku i mialem 18, nie zniechęcaj sie, masz 2 lata deadline, ja mam juz prawie prosta szczękę, a zaczynałem z niskiego pułapu, gdzie moja szczeke byla naprawde mocno cofnieta i mialem podwojny podbrodek mimo bycia bardzo szczuplym, osiągnięcie mojego efektu zajmie ci troche dluzej z powodu wieku, ale osiagniesz go, moge ci podeslac zdjecia na pw jak jestes ciekaw jak bardzo rozwinela sie
  • Odpowiedz
@Shadow89: a no właśnie ja też mam cofnięty tak że wargi mi się nie nachodzą no i ten podwójny podbródek wskutek tego (a chudy jestem bo widać kości policzkowe, za to właśnie ze szczęką jest lipa).

Pod względem podwójnego podbródka to faktycznie nawet te ustawienie języka jakby napina skórę na szyi i poprawia to.

Jak nie pomoże no to pewnie zostanie jakiś aparat na tyłozgryz (bo chyba tak to się nazywa),
  • Odpowiedz