Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Próbuje zadzwonić do tego #!$%@? dhl i automat mi każe mówić numer przesyłki, a następnie mi mówi, że numer za krótki, nie odnaleziono przesyłki i się rozłącza

Nosz #!$%@? wybuchne zaraz, gówno #!$%@?, co za kretyn to #!$%@? wymyślił

Ja chce moją paczkę #!$%@? z dhl

Z sześć razy się już #!$%@? łączyłem, jak mówię cyfry powoli to mi przerywa w połowie i mówi, że numer za krótki, jak mówię szybko to mi mówi, że nie odnaleziono numeru

Już się cały gotuje w środku #!$%@?

#dhl #kurier #pomocy
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@votheri: łap co się #!$%@?ło

Niechcący nie podałem numeru lokalu i paczka se wróciła stamtąd skąd została wysłana i niby jest doręczona, a ja za #!$%@? nie wiem co robić

Na infolinii jest ten #!$%@? automat, który nie chce mnie z nikim połączyć, a w zgłoszeniu online potrzebuję znać numer listu przewozowego czy jakoś tak, a ja nie wiem skąd go wziąć, mam tylko numer paczki

Ja pizgam, w co ja
Pobierz Anty_Chryst - @votheri: łap co się #!$%@?ło

Niechcący nie podałem numeru lokalu i pa...
źródło: comment_1609795479byQYtRtjPqk6U0y9U7S47t.jpg
@Anty_Chryst: wygląda na to, że paczka wyszła z nowego sączam, potem pojechała do zabrza i tam ustatlili, tak jak pisałeś, że adres był niepełny i cofnęli ją do nadawcy, bo finalne miasto to NS, więc zakładam, że odbiorca " ŁASUCH" to nazwisko kogoś z firmy nadającej. Jak paczka wraca do nadawcy to leci na takim samym trackingu z reguły, więc najlepiej jak skontkaktujesz się z nadawcą, czy rzeczywiście paka do niego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@votheri: dobra, jeszcze jedno pytanko

Jak już paczka wyruszy ponownie i kurier będzie chciał ją dostarczyć to on zadzwoni się ugadać na jakąś godzinę czy wywalone w moją osobę, jak mnie nie będzie i nie odbiorę to paczka znowu se wróci do nowego Sącza? Jest jeszcze taki problem, że numer domofonu jest inny niż numer mieszkania xd
@Anty_Chryst generalnie żaden/większość kurierów nie ma obowiązku dzwonić do odbiorcy, niektórzy to robią(ich dobra wola, albo im zależy na doreczalnosci- zależy jak są rozliczani). Ty korzystając z usług powinieneś czekać pod wskazanym adresem na kuriera a nie na odwrót. Co do numeru domofonu, to jest to jakoś zaznaczone przy klatce jaki nr do jakiego lokalu? Ewentualnie poprawiając dane adresowe poproś nadawcę, żeby to zaznaczył w liście przewozowym, nawet żeby to dopisał długopisem
Ps. Niestety niestety gdyby z każdą sprawą sie "pieścili" czy to kurierzy czy ludzie u nich w biurze to zwyczajnie by brakło czasu. Twoja paczka 5o ułamek promila wśród innych paczek obsługiwanych danego dnia :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@votheri: nie jest nigdzie zaznaczone przy domofonie
Zakładając, że nie będzie mnie akurat w domu to co wtedy? Paczka znowu wraca tam skąd przyjechała? Jeśli tak to to jest jakiś żart
@Anty_Chryst w zależności od polityki firmy sa 2/3 próby doreczenia, ewentualnie paczka trafia do najbliższego punktu odbioru. Zamawiaj paczkę tam gdzie wiesz, że będziesz albo będzie ktoś kto ja może odebrać, np do pracy
@Anty_Chryst o ile firma nie ma "prognoz" doreczen, które przynajmniej z doświadczenia wiem że potrafią być trochę lekko naciągnięte to raczej musisz być caly czas pod adresem. Jak pisalem wyżej to ty czekasz na kuriera z paczką, a nie on na ciebie... Przy takich ilościach plus pandemia i zamknięte sklepy co sie przekłada na większą ilość przesylek tak to wygląda. Ewentualnie zaadresuj paczkę bezpośrednio do punktu odbioru; dhl ma chyba umowę z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@votheri: jak ja mam to bezpośrednio zaadresować do jakiegoś punktu skoro na stronie gdzie zamawiałem drążek nie ma takiej opcji, jest tylko adres do wysyłki. W tej sytuacji mam dać adres tego punktu czy jak?
@Anty_Chryst a jak tak wygląda sytuacja to już jestem bezradny. W takim razie jedyne co zostaje to podaj jeszcze raz poprawny adres, a jeśli cię nie będzie to w teorii paczka powinna powędrować do najbliższej żabki czy co tam innego w pobliżu ich obsluguje. Wtedy na trackingu będziesz widzial, że paczka została doręczona do takiego punktu. Więcej chyba nie jestem w stanie pomóc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@votheri: zmieniłem wczoraj adres do wysyłki na tej stronie gdzie złożyłem zamówienie na poprawny ale jak wchodzę w zamówienie, to dalej jest ten stary adres

Jest jeszcze opcja zgloszenia jakiejś interwencji i zmiany danych bezpośrednio na stronie dhl ale nie mogę znaleźć numeru zlecenia transportowego

Mam dość...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@votheri: normalnie o wilku mowa, dzwoniła przed chwilą babeczka z tej firmy gdzie zamawiałem i mówi, że im paczka wróciła, spytała się o resztę danych i wspomniałem też o tym domofonie

Dzięki za pomoc, gdyby nie ty, to bym pewnie nie wspomniał o tym domofonie i paczka by se wróciła drugi raz