Wpis z mikrobloga

Fajnie opisany fakt potocznego powiedzenia, że zamek który się da otworzyć wieloma kluczami, to gówno, a nie zamek :-)
Większość facetów nie chce poprostu czuć, że laska chce sie ustatkować z nim, a wyszaleć się wolała z 20toma innymi bolcami. Dla wielu facetów jest to upokarzające i wręcz obraźliwe.
Nie dajcie sobie wmówić, że laska która skakała z kwiatka na kwiatek to coś OK. Jeśli uważasz, że jest to obrzydliwe, jest to jak najbardziej OK. Ludzie którym to nie przeszkadza, albo nie traktują związku poważnie albo to kukoldy.
#rozowepaski #chad #chadowezycie #niebieskiepaski #blackpill #kukold
  • 17
@ortaliontrenera dziewczyny, które nie mają doświadczenia są nudne i #!$%@?ące. Tyczy się to każdej sfery, emocjonalnej i seksualnej. Jak sobie pomysle, ze miałbym jakaś laske uczyć od zera co i jak z facetem to aż mnie skręca. Zupełnie nie rozumiem jak komuś może to przeszkadzać.
@ortaliontrenera: To poniekąd wynika z biologii. Mężczyzna obawia się, że będzie wychowywał nieswoje dziecko, dlatego nie chce się wiązać z kobietami „z przeszłością”. Ja podchodzę do tego tak, że nie wymagam więcej od innych niż od siebie. Święty nie jestem, ale ruchaczem też nie. Nie przeszkadza mi np. laska która była wcześniej w dłuższym związku. Ale już z typiarą która skakała po bolcach, miała „przygody” bym się nie związał ( ͡