Wpis z mikrobloga

Ale mnie w-------a ludzie którzy nic trenują, za c--j by się na ulicy nie obronią ale będą p-------l że sporty walki na ulicy nie działają xDD
#zale #sportywalki #mma #samoobrona #c------------------a
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzeXD: Czy to ta świeża sprawa z 2020 pod jakimś klubem jeśli dobrze pamietam?

Ogólnie to można mieć pięć czarnych pasów, a jak dostaniesz z partyzanta to wiele nie zdziałasz.
P.S krav maga to gowno xD
  • Odpowiedz
@Raptor111: nie znam typa, ale sprawdziłem i muszę powiedzieć, że dobry zawodnik xDD

Krav maga jest dobra, ale w dojeniu frajerów na hajs. Wystarczy zobaczyć nawet na filmy tego Zbycha, kto tam chodzi.
Pozytywne opinie o km słyszałem tylko od ludzi którzy nigdy w życiu na postawili stopy na macie, albo od osób które potrenowały pare miesięcy i myślą że coś potrafią.
Potem można poczytać takie głupoty jak @Zales360
  • Odpowiedz
@CzeXD: Ja widziałem stopklatke chwile przed, to był odwrócony plecami do napastnika, zreszta to nie istotne czy w tył głowy czy nie jak się nie spodziewał i upadł na kostkę.
Wiadomo co stało się z typem który go uderzył? Znaleźli go?
  • Odpowiedz
  • 0
@JudaszowyBudyn
1 duża liczba trenerów zachowuje się jak Zbyszek
2 często uczą wybijania komuś noża z ręki co jest całkowitą bzdura
3 Pokazują zbyt szczegółowe techniki które tracą swój sens na ulicy. Czemu? A no dlatego ze na ulicy jest w nieskończenie wiele kombinacji zdarzeń które mogą się wydarzyć, od nawierzni po wiele wiele innych i żadnej sytuacji nie da się przewidzieć
Itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raptor111:
1. Co masz na myśli bo nie rozumiem
2. Nie znam technik z wybijaniem noża z ręki są jedynie przejęcia noża/pałki ale są to albo techniki bardzo zaawansowe ale mają zastosowania VIP czyli że masz osoby trzecie w pomieszczeniu i musisz obezwładnić zakładnika albo są to techniki przeznaczone dla służb
3. tutaj akurat to jest kwestia indywidualna no ja się z tym nie zgodzę ale nie ma sensu się
  • Odpowiedz