Wpis z mikrobloga

Poszukiwany/Poszukiwana!
Poszukuję busa (albo cokolwiek większego) do transportu paczki 150x50x100 (cm), waga 40 kg. Macie jakiś pomysł jak to transportować na dystansie 240 km? Kurierzy raczej odpadają. Cenowo może i wypadają dobrze, ale dodatkowe opłaty za ponad gabaryt no i bardzo często uszkadzają takie paczki - delikatne wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jakieś namiary na tanie wypożyczalnie na jeden dzionek? Sprawdzone patenty?

#wypozyczalniasamochodow #warszawa #gabaryt
  • 13
@robertx: też tak myślę, ale różnice w cenie są czysto symboliczne dlatego myślę, że jak już wynajmować to coś ciut większego właśnie vanowatego albo mniejszy busik. Wolę tak, niż po 200 km dowiedzieć się, że brakuje mi gdzieś centymetra. No chyba, że masz coś tańszego do zaproponowania niż ~90 zł.
@daox: też liczyłem i po pierwsze, trzeba mieć swoją paletę (a ziomek od którego mam to odebrać nie posiada takich rzeczy), no i tak wychodzi mi w różnych opcjach ponad 2 stówy. Do tego jak mam sie modlić że nic nie połamią to nie wiem czy gra jest warta oszczędności tej dodatkowej stówki. Rzeczy na zamówienie wiec nawet gdyby zwrócili hajs za uszkodzenia to znów czekania 3 miechy. Dlatego jestem w
@ArekJ: to sprawdzałem prawie jako pierwsze bo mam bardzo fajne doświadczenia z takim wynajmem, jak nie miałem auta. Ale nie wychodzi niestety tanio, nawet przy wykupowaniu opcji 24h gdzie kilometry są zdecydowanie tańsze.