Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś powiedzieć do dobrego dla nas jako społeczeństwa zrobił rząd za którego sterami od dłuższego czasu siedzi #pis?
Mam kompletnie w dupie 500+(które było zwykłym przekupstwem elektoratu) czy też brak podatku dochodowego dla osób poniżej 26 z dochodem niższym niż X PLN
Jak narazie to widzę, że jesteśmy j*ani nonstop, ciągłe podwyżki, zakazy, nakazy i dokręcanie śrubki przedsiębiorcą/zwykłym ludziom
Gówno mnie obchodzi jakiego pretekstu użyli, żeby dowalić wyższy podatek, jak tak dalej pójdzie to ekonomiczniej będzie kupić sobie czteropaka jakiegoś harnasia niż dwie butelki wody smakowej czy jakiegoś soku (nie zesrajcie się fitludzie i inni specjaliści od zdrowego żywienia).
Rozpi:)dala mnie również podejście sporej części osób mówiące o trzynastych emeryturach itp XD Gdy próbuję im wytłumaczyć, że gówno tak na prawdę dostali bo gdyby podzielili to przez 12 to wyszło by tyle i tyle to zaczynają toczyć pianę i wyliczać to czego się dorobiłem XD Doszło do tego, że własni dziadkowie nawyzywali mnie i moje rodzeństwo od śmieciów tylko dlatego, że nie zgadzaliśmy się np. do zakazu aborcji, a przecież to przykładni katolicy, czasami mam chęć założyć trollkonto do prowokowania ich w sieci aby spadli z rowerka na socialmediach ale wtedy przypominam sobie, że szkoda na to czasu bo wrócą z jeszcze gorszą pianą w pysku.
#bekazpisu #polska #gorzkiezale #chlewobsranygownem
  • 1
@vlx337 ja jedynie co dostałem od pis to niższy PIT o 1%. Ale przy wzroście inflacji i nie ruszeniu kwoty wolnej od podatku nie wiele to zmienia. No I dokończyli ekspresowkę, która czasami jeżdżę, a miała być jeszcze na euro. A o tym jak mnie wyruchali i okradli mógłbym się długo rozpisywać. ( ͡ ͜ʖ ͡)