Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie, kiedy siedzicie bezczynnie przed komputerem i myślicie sobie: "Hmmm... nie mam w co grać", "Wypaliłem się z gier", "Rynek gier to gówno totalne", "Gry nie dają mi już takiej przyjemności jak kiedyś :(" i tak przeglądacie godzinami Steam w poszukiwaniu jakichś ciekawych gier, ale no za cholerę nic nie możecie znaleźć?

Miałem to samo jeszcze jakiś czas temu. Jednak postanowiłem sobie, że w tym roku tak nie będzie! Od nowego roku zamierzam grać regularnie w Deep Rock Galactic - być może tytuł ten obił Wam się gdzieś kiedyś o uszy. To niesamowity, kooperacyjny roguelike, który polega na wykonywaniu misji w losowo generowanych (uwielbiam to słowo :D) jaskiniach.

Tytułem powinniście zainteresować się bardziej, jeśli spodobał Wam się Left 4 Dead albo Payday - gra celuje w podobny schemat - w 4 osob... ekhm - krasnoludów lądujemy w wygenerowanej właśnie kopalni i mamy do wykonania zadanie. Każdy z krasnoludów posiada własne, unikalne cechy, dzięki któremu cała drużyna może doskonale się uzupełniać! A jeśli ktoś z Was nie lubi grać z innymi - twórcy również o takich osobach pomyśleli - w przypadku, gdy gramy samemu, pomaga nam sterowany przez komputer dron Bosco.

Oczywiście w międzyczasie, podczas wykonywania misji może wydarzyć się coś niespodziewanego. Możemy znaleźć bossa jaskini albo może zaatakować nas fala potworów albo możemy znaleźć losowe wydarzenie - warto dodać, że te ostatnie to część endgejmu i możemy to wykonać dopiero, gdy jedna z naszych postaci awansuje na wyższy poziom.

Zawartość końcowa jest i to jest jej całkiem sporo! Oprócz awansowania poszczególnych krasnoludów możemy również wykonywać tygodniowe misje po minerały, tygodniowe głębokie zejścia i tygodniowe elitarne głębokie zejścia. Dodatkowo też w międzyczasie ciągle zdobywamy nowe ulepszenia i skórki do broni - i uwierzcie mi, że miną setki godzin, zanim uda się Wam odblokować je wszystkie.

Tytułem polecam się zainteresować i dać mu szansę. A jeśli komuś z Was podczas czytania tego tekstu narodziły się w głowie jakieś pytania - pytajcie. Ekspertem nie jestem, bo właśnie awansowałem mojego pierwszego krasnoluda, ale postaram się Was przekonać z całego serca do gry. Bo uwierzcie - naprawdę warto. ()

Grę kupicie tutaj: https://store.steampowered.com/app/548430/Deep_Rock_Galactic/

Jest ona również dostępna na xbox.

#gry #left4deadzwykopem #left4dead2 #payday2 #grajzwykopem #deeprockgalactic #gownowpis #xboxone #xboxseriesx #pcmasterrace
E.....n - Znacie to uczucie, kiedy siedzicie bezczynnie przed komputerem i myślicie s...

źródło: comment_16097042529kxDFTZQvRaLWkdCAdgK8N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz