Wpis z mikrobloga

@Latarenko: No nie zrobili dobrze, bo to raczej w rynsztoku pytasz kogoś z kim śpi, a nie w wywiadzie co ma być poważny. Ponadto Margot to jest osoba niebinarna, a nie "debil i wariat", a jedzenie ze śmietnika to całkiem dobra moralnie rzecz.
@Latarenko: Wywiad też był dobry z jednego powodu, bo trzeba jakoś w przestrzeni publicznej powiedzieć o niebinarności, żeby to słowo przenikało przez jak największą ilość ludzi. Może zmiany nie nadejdą szybko, bo średnio to chyba 20 lat polskiemu społeczeństwu trzeba na zrozumienie nowego słowa, jak np. było z homoseksualizmem. Transpłciowość jeszcze się przyjmuje, bo w sumie jedyna osoba transpłciowa w polityce to Anna Grodzka. Z niebinarnością też jakoś się uda.

No
że jestem lodówką nie znaczy do cholery, że jestem lodówką


@alcherix_1: Z kolei sytuacja ma się inaczej z transpłciowością.

Nie ma więcej płci, ponieważ nie ma nic pośredniego pomiędzy #!$%@? a cipą to po pierwsze, po drugie masz albo nadwyżkę testosteronu co wskazuje, że jesteś mężczyzną (istnieją oczywiście wyjątki spowodowane chorobami) albo nadwyżkę kobiecego estrogenu. Koniec kropka. Nie mylmy płci z tożsamością płciową.


@alcherix_1: No to ja nie mylę płci