Wpis z mikrobloga

@wanghoi: no mam ekipę ale zdarza też grać się samemu.
Przykład z życia:
a) polski server - niby ok itd ale czsami każdy sobie rzepke skrobie i nie słuchają rozkazów dowódcy, jest jeden garnizon na całej mapie, mało kto używa voice chatu, itd
a) niemiecki server- pełne podporządkowanie się strategii, oddziały wykonują polecenia dowódcy, na mapie dyskoteka od zaznaczanych pozycji wroga, pełno garnizonów, każdy w składzie wie co ma robić. Ogólnie
@t3m4: kurde ciężko to tak opisać, grałem bf 4, bf 1, bf V, pubga, cs go, itd i nigdzie nie znalazłem tego co tu ( no chyba ze post scriptum ale tamto nie przypadlo mi do gustu) ale chyba można powiedzieć, że taki realistyczny bf - pewnie nie jeden by się obraził za takie porównanie
@t3m4:

realistyczniejszy klon Battlefielda


Więcej zależy od zgrania niż od skilla poszczególnych graczy. 10 killerów, którzy nie współpracują są guzik warci. Strzelanie zdecydowanie lepsze niż w innych grach. Co pozwala na fajne odwzorowanie bitew.
Patrząc po graczach z bf 5 grających w tą grę to zazwyczaj się po prostu nie nadają :) (to od razu widać). Trochę wymaga czasu skumanie zależności, sensu gry i innych pierdół.

Dla mnie gierka prawie, że
@Habu: ja grałem tylko w alfe i było spoko, tylko boty durne jak w RO 2 xD, ale pewnie to poprawili. Ogólne odczucia pozytywne, trochę pojeździłem czołgiem i mogę powiedzieć, że czuć, że jeździmy ciężkim żelastwem.