Wpis z mikrobloga

Fajny ten #hellletloose () gram od tygodnia, na początku co chwile padałem bo zazwyczaj pada się po pierwszej kulce ale jak się wszystko ogarnie to jest miód. Nie bawiłem się tak dobrze od czasu cod2 multi!
#gry
Habu - Fajny ten #hellletloose (。◕‿‿◕。) gram od tygodnia, na początku co chwile padał...
  • 15
  • Odpowiedz
@wanghoi: no mam ekipę ale zdarza też grać się samemu.
Przykład z życia:
a) polski server - niby ok itd ale czsami każdy sobie rzepke skrobie i nie słuchają rozkazów dowódcy, jest jeden garnizon na całej mapie, mało kto używa voice chatu, itd
a) niemiecki server- pełne podporządkowanie się strategii, oddziały wykonują polecenia dowódcy, na mapie dyskoteka od zaznaczanych pozycji wroga, pełno garnizonów, każdy w składzie wie co ma robić.
  • Odpowiedz
@t3m4: kurde ciężko to tak opisać, grałem bf 4, bf 1, bf V, pubga, cs go, itd i nigdzie nie znalazłem tego co tu ( no chyba ze post scriptum ale tamto nie przypadlo mi do gustu) ale chyba można powiedzieć, że taki realistyczny bf - pewnie nie jeden by się obraził za takie porównanie
  • Odpowiedz
@t3m4:

realistyczniejszy klon Battlefielda


Więcej zależy od zgrania niż od skilla poszczególnych graczy. 10 killerów, którzy nie współpracują są guzik warci. Strzelanie zdecydowanie lepsze niż w innych grach. Co pozwala na fajne odwzorowanie bitew.
Patrząc po graczach z bf 5 grających w tą grę to zazwyczaj się po prostu nie nadają :) (to od razu widać). Trochę wymaga czasu skumanie zależności, sensu gry i
  • Odpowiedz
@Habu: ja grałem tylko w alfe i było spoko, tylko boty durne jak w RO 2 xD, ale pewnie to poprawili. Ogólne odczucia pozytywne, trochę pojeździłem czołgiem i mogę powiedzieć, że czuć, że jeździmy ciężkim żelastwem.
  • Odpowiedz