Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#oswiadczenie #zwiazki #tfwnogf

Chciałbym być u boku kobiety, która mnie chce. Mam 25 lat, a nigdy tego nie przeżyłem.

Od zawsze muszę o nie zabiegać, wymyślać spędzanie czasu (no, bo w końcu jestem facet), sponsorować wszelkie wyjścia (mój pomysł - ja płacę, jestem facet - ja płacę). Miło zrobiłoby mi się na serduszku, gdyby taka niewiasta chociaż zaproponowała opłacenie swojej części, a tak to tylko spada mi samoocena. Czuję się jak typowy beta. Od razu widać, że te kobiety mnie nie chcą. Mógłbym tak zabiegać, zabawiać przez kolejne spotkania. Miałem 2 takie przypadki z kobietami, gdzie tego próbowałem. Było kilka spotkań, ale tylko dlatego, że ja się odzywałem i coś proponowałem, zagadywałem, ale niestety po tych spotkaniach jak zaczekałem na jej ruch to nagle znajomość się kończyła (ileż można ciągle samemu pisać i wymyślać).

Wracając do pierwszego zdania, przecież gdyby one mnie chciały to nie udawałyby braku zainteresowania. W innych przypadkach wygląda to tak, że jak ja się nie odezwałem to ghosting był po pierwszym spotkaniu. Spotkania dziewczyna żadna mi nie proponowała. Informacyjnie dodam, że siłownia i dieta od 4 lat, zwracam uwagę na ubiór, fryzurę itp. #tinder i #badoo było grane długo, ale na żywo też kogoś poznałem. I to nie jest tak, że moim celem życiowym jest dupa i desperacko szukam miłości. Po prostu, odczuwam brak bliskości, nie mam do kogo gęby otworzyć, nikogo nie obchodzę. Najmocniej da się to odczuć, zwłaszcza gdy jestem sam na sam z myślami. Na co dzień jestem "wesoły", "pogodny" i sporo żartuję.

Takie tam #gorzkiezale i przemyślenia. Czas leci, widoki na poprawę słabe. Jak żyć? ¯\_(ツ)_/¯

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff0b558ab9b54000a863ec7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#oswiadczenie #zwiazki #tfwnogf

...

źródło: comment_1609613311mdQE1ScIHvBykt7ymhHFDG.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz