Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1993
Gdy powiedziałem matce, że napoje słodzone podrożały i już taniej jest w Niemczech to mi powiedziała, że co z tego, ona i tak tego nie pije a ja przynajmniej ograniczę picie coli xD

I tacy ludzie mają prawo wyborcze a nawet takie rzeczy nie powodują u nich ani trochę refleksji nad tym kogo wybrali

#bekazpisu #przegryw #oswiadczenie
  • 59
  • Odpowiedz
@Matias_Moa_Viecki:
Podobne prawo wprowadziło już kilka krajów europejskich. Niedawno był artykuł, że 73% dorosłych Amerykanów ma nadwagę lub otyłość. Jeśli ten podatek pomoże uniknąć takiego scenariusza to popieram całym sercem.
  • Odpowiedz
w TVN nie lepiej. Teraz narracja że najpierw rząd zachęca do szczepien a późnej prześladuje aktorów.

Jest grupa zero która ryzykuje zdrowie codziennie i o a najbardziej potrzebuje pomocy a Janda które pali paczkę fajek przestraszyła się śmierci i ma w dupie lekarzy, pielęgniarki i ratowników


@rafal-heros: i oczywiście łykasz narrację PiS jak pelikan, myślisz, że ona weszła z ulicy i powiedziała "dej szczepionkie, jestem znano aktorko"?

https://dorzeczy.pl/kraj/167185/na-wum-zaszczepiono-18-znanych-osob-beda-ambasadorami-akcji-szczepien.html
  • Odpowiedz
  • 0
@Matias_Moa_Viecki akurat to jest dobre podejście, patrzysz przez swój interes i jak np podwyższa podatek na colę której nie pijesz i tak A obniża dochodowy który Ciebie dotyka to jak najbardziej korzystne rozwiązanie. Wielu ludzi ma sprzeczne interesy i nie pozna oczekiwać że będą chcieli realizować akurat twoje A o swoich zapomną


@stan-tookie-1 Nie. To jest krótkowzroczne myślenie. Ten kto patrzy tylko na czubek swojego nosa nie widzi niczego więcej
  • Odpowiedz
@Variv: w większości nie doczekasz aż gra zatoczy koło i wszystkie interesy zostaną tak zrealizowane że i na Ciebie trafi. W globalnej grze to się zgodzę że dobrze się kierować ogólnymi zasadami żeby było dobrze, ale w indywidualnej zwykle nie doczekasz aż politycy zrobią dobrze wszystkim przed tym niż zrobią dobrze 1 grupie
  • Odpowiedz
@Matias_Moa_Viecki: przecież ma po prostu takie samo podejście jak 99% społeczeństwa w przypadku papierosów ¯\_(ツ)_/¯

Mnie także, tak jak Twoją matkę, nie obchodzi ta podwyżka, bo zapłacę może 10 zł rocznie więcej.
  • Odpowiedz