Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1993
Gdy powiedziałem matce, że napoje słodzone podrożały i już taniej jest w Niemczech to mi powiedziała, że co z tego, ona i tak tego nie pije a ja przynajmniej ograniczę picie coli xD

I tacy ludzie mają prawo wyborcze a nawet takie rzeczy nie powodują u nich ani trochę refleksji nad tym kogo wybrali

#bekazpisu #przegryw #oswiadczenie
  • 59
  • Odpowiedz
@Loginsrogim: w TVN nie lepiej. Teraz narracja że najpierw rząd zachęca do szczepien a późnej prześladuje aktorów.
Jest grupa zero która ryzykuje zdrowie codziennie i o a najbardziej potrzebuje pomocy a Janda które pali paczkę fajek przestraszyła się śmierci i ma w dupie lekarzy, pielęgniarki i ratowników
  • Odpowiedz
  • 0
@Matias_Moa_Viecki i co jest dziwnego w tym co powiedziała? W związku z nieograniczonymi możliwościami konsumpcyjnymi trzeba jakoś rozwiązać niesprawiedliwość w ramach której osoba odżywiająca się zdrowo i nie chorująca placi takie same podatki jak wszelkiej maści grubasy. Nic w tym dziwnego, oczywistość jak droższe bilety dla otyłych
  • Odpowiedz
@Loginsrogim: Mam to samo, ciężko dokończyć oglądanie TVP, włączasz TVN... a tam z drugiej strony szambo leją... Dlatego coraz częściej oglądam Express na TTV (wiem, wiem od TVNu) - ale nie tam aż tyle polityki.
  • Odpowiedz
@Matias_Moa_Viecki: ile ile masz lat? bo już po "powiedziałem matce" wnioskuję, że licbaza, gdzie naprawdę trzeba się postarać, żeby być grubym. Tylko potem z tymi nawykami budzisz się w wieku 2x lat z drugim podbródkiem, bebechem i melodią w głowie "jak do tego doszło nie wiem"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kaaban: dobra dobra. Broń tego dłużej. Naprawdę myślisz że ludzie dzielą się na tych co nie piją coli oraz na tych co piją ją w za dużych ilościach? Przecież cola raz na jakiś czas nie zaszkodzi natomiast kolejne podatki niestety szkodzą mojemu portfelowi
  • Odpowiedz
@Matias_Moa_Viecki: jak twojemu portfelowi zaszkodzi wydanie "raz na jakiś czas" 2zł to zmień prace i weź kredyt. A nie, czekaj, nie odpowiedziałeś na pytanie o wiek, czyli jesteś gimbem krzyczącym o podatkach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shakerti1: nie ograniczy. Ktoś kto nałogowo pije napoje słodzone to nadal będzie to robił bo stwierdzi, że to tylko 2 zł więcej. Akcyza na papierosy i alkohol rok temu wzrosła a ludzie tak jak palą tak będą nadal palić
  • Odpowiedz