Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: Też mage takie coś wydrukować i przyczepić zrobić zdjęcie i cyk #bekazkatoli są jakieś dowody że to serio jakaś parafia zrobiła? Jeżeli tak to dam plusika i gardzę takim zachowaniem ale wiem jak bardzo niektórych piecze i zmyślają takie rzeczy XDDDDDDDDDDD #neuropa
  • Odpowiedz
@Zuldzin: Jak ksiądz chce to wiosną i latem koszę trawnik, zrzuci sutannę, pozna wartość pracy i własnoręcznie zarobionych pieniędzy to się skończy życie kościelnej pysze i kloszu.
  • Odpowiedz
@Zuldzin: jak nie jestem za kosciolem za bardzo, tzn nie uczeszczam, ale ludzie, katolicy chyba sobie nie zdają sprawy ze ksiądz nie żyje za pieniądze z watykanu, czy innego „cudownego” miejsca. Jeżeli jesteś katolem, i chcesz uczestniczyć w życiu kościoła to wypada płacić na ich utrzymanie. Zawsze pozostaje apostazja, nikt Tobie nie zabrania. Wtedy sobie bedziesz wierzył w zaciszu domowym. Ksiądz przecież nie pojdzie #!$%@? na magazynie na jedzenie, opłaty za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zuldzin: u mnie na wiosce bylo tak ze po kolędzie ksiadz czytal kto ile dal w kopercie i normalnie lecial ulicami po kolei domy i nazwiska. Najlepsze byly dupowlazy co dawaly najwiecej ale anonimowo niby, wystarczyko sluchac kto byl przed anonimowym i juz wiadomo bo po kolei szlo jak wcześniej wspomniałem
  • Odpowiedz
U mojej różowej ksiądz na mszy na koniec roku czytał z nazwiska kto nie dał na parafie


@xDyzio: ja #!$%@?ę, jak ja szanuję takich księży. Ja się muszę naprodukować jak #!$%@? w internecie, zeby przekonać katoli, że ateizm jedyną drogą, a ten ma moc, żeby moją robotę #!$%@?ć jednym zdaniem.
  • Odpowiedz