Wpis z mikrobloga

Mirki, kot spaliłby mi mieszkanie w wigilię. xD
Nie było mnie w domu trzy godziny. Wracam od teściów, a w kuchni siwo. Unosi się silna woń palonego plastiku. Sprawdzam więc wszystkie sprzęty elektryczne w domu, ale nic nie znalazłem. Patrzę na czajnik i wielkie WTF - czajnik z częściowo spaloną farbą i stopionym uchwytem. Szukam na nagraniu z monitoringu, bo jestem pewien, że nie zostawiłem włączonej płyty. Mam, znalazłem. #!$%@? kot chciał mi spalić mieszkanie xD
Żeby włączyć płytę trzeba przez kilka sekund przytrzymać pole włączania, następnie wybrać palnik. Jak ten mały #!$%@? to zrobił, to ja nie wiem.

##!$%@? #koty #smiesznekotki
skrytek - Mirki, kot spaliłby mi mieszkanie w wigilię. xD
Nie było mnie w domu trzy ...
  • 99
  • Odpowiedz
  • 4
@Voyo mam jedno i drugie. Przed gotowanie przecieram blat poprostu. Taki sam nawyk jak mycie rak.

Nie ma to jak dostosować życie do sierściucha xDD
  • Odpowiedz
@skrytek: Ja polecam kupic sobie gumowa podkladke pod szklanki i polozyc ja w miejcu tych dotykowych paneli, tez mi tak koty chcialy spalic mieszkanie i teraz mam spokoj. Jak wyjezdzam gdzies na wiecej jak jeden dzien to odcinam prad do plyty na skrzynce i jestem spokojny.
  • Odpowiedz
dotykowe płyty to głupota jak ktoś ma zwierzęta


@elf_pszeniczny: Głupotą to jest pisanie takich komentarzy xD Płyty można blokować, dobrze też nie zostawiać na nich rzeczy które mogą się spalić. Przynajmniej na taką ci kot nie wpakuje nagle w ogień ręczników papierowych, ścierki czy swojego ogona.
  • Odpowiedz
o #!$%@? stary, zobaczyłem Twój post i sobie przypomniałem, że coś za długo czajnik nie gwiżdże, okazało się, że zapomniałem gwizdka założyć xDDD. Nic się nie stało, jedynie okna zaparowały w kuchni, ale jakbym się na dłużej zapomniał to #!$%@? wie co by było xD


@A_E_S_T_H_E_T_I_C: wlasciwie to nic, nawet jakbys zostawil tak na wlaczony gaz na pare lat, to czajnik robilbym po prostu za grzejnik, bo metal bylby rozgrzany. Jedyne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksndr: nie będę zamykał kuchni, bo nie mam jak, i nie będę też zamykał kotów w żadnym pokoju. Mam od zawsze nawyk, że nie zostawiam nic na palnikach, to po co mam wymyślać koło na nowo?
  • Odpowiedz
  • 2
@ksndr najpierw trzeba mieć drzwi do kuchni ( ͡º ͜ʖ͡º) A zamykanie kota w pokoju to dla niego jest kara... Kot nie jest winny tego, że jest kotem. To my, ludzie, potrafimy myśleć i powinniśmy zabezpieczyć dom.
  • Odpowiedz
@miki_w: ja #!$%@? xD biore zwierze to licze sie z tym ze sa tego konsekwencje. Jakbym nie chcial zmieniac nic w swoim zyciu to bym nie bral kotow, psa i nie robil dzieci. zajebiste metody wychowawcze swoja droga. Dzieciom tez #!$%@? spuszczasz?
  • Odpowiedz
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: ja tak kiedyś zostawiłem czajnik na kuchence gazowej, żeby zrobić sobie herbatkę i poszedłem docierać szpachle na golfie 2. Było tego na tyle dużo, że woda wyparowała i w czajniku zrobiło dziurę od spodu.
Uprzedzając pytania, chata się nie spaliła.
  • Odpowiedz