Wpis z mikrobloga

Jakis czas temu narzekalem na dziwne dźwięki dochodzace spod auta #bmw #e46 . Okazalo się, że zerwały sie pewne elementy ręcznego w bębnie hamulca i tak brzęczał. Do zrobienai reczny i tarcze kotwiące.
Przy poszukiwaniu przyczyny wczesniej obstawialem podporę wału, okazalo sie ze tez jest do zrobienia. Razem z łącznikiem.
Łącznie 1k za takie przyjemnosci na nowy rok.

Z dodatkowch oględzin wyszły luzy na przekładni. Regenracja i potencjalny koszt 1k.

Mocno skorodowane sztywne przewody hamulcowe z tylu. Tez trzeba sie szykowac na robote. #!$%@? sie z tym sporo, opuszczanie baku, wydechu itd. Pewnie wyjdzie z 500.

Jprld. 8 lat mam to auto ale juz mnie dobija xD przez tyle lat wymienilem juz pol auta na nowe. Zal sie rozstac za tym dwudziestoletnim 328 coupe za jakies smieszne pieniadze.
Musialem sie pożalić.

#mechanikasamochodowa
  • 6
@mor3nko: tez mam e46 330d ceny części uginają kolana czasami, tyle siana wkładam, rok czasu mam dopiero, a już 6k lekko poszło i dalej rzeczy do roboty, wku#wia mnie to czasami, że tyle siana, żeby pojeździć sobie w koło komina czy raz na pol roku gdzies dalej, zastanawiam się czy tego nie sprzedać w #!$%@? i wziąć jakiegoś golfa
@mor3nko: ja całe przewody z tylu wymieniałem sam i jedyne co to musiałem lekko bak opuścić z jednej strony i poszło bez problemu, trochę zabawy było ale ale wydechu i nic z tych rzeczy opuszczać nie musiałem