Wpis z mikrobloga

mam pytanko do posiadaczy konsolek ps5. jak wygląda sprawa z hałasem generowanym przez gry w napędzie? głośno nie głośno jak często się odpala by zczytac płytę i na ile itd. dziekoweczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5
  • 13
@kamroz: Ja trafiłem na dobra sztukę, grając w GoT z płyty słychać było napęd tylko na początku, chodził cichutko a telewizor jakoś dużej głośności nie miał ustawionej
@kamroz Szczerze to zupełnie nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Płyta stan idealny, gra zainstalowana, nie pobiera aktualizacji - zupełny brak powodu dla którego napęd ją mieli. Odpalasz grę i problem znika.
@kamroz: możliwe, że ten problem poprawia w jakimś update FW. Bo jest to dziwne. Czasami tez drgania z cdromu przenoszą się na obudowę i dzieją się cuda niewidy.
@patrykolos chciałbym kiedyś kupić PS2 i trochę płyt do tego. Obawiam się, że obecnie nie ma sensu posiadać kolekcji aktualnie wydawanych gier. Kiedyś skończy się utrzymywanie serwerów i ja zostanę z niczym, a ludzie z wersjami z napędem - z płytkami bez możliwości dogrania day1patcha. Gdyby tylko nadal była kultura wydawania gotowych tytułów na płytkach (°°