Wpis z mikrobloga

@Bounty: dziękujemy Mirku! Dobrze jest przypomnieć, że w nowym roku 2021 k0nfederacja nadal jest partią oszołomów, katozamordystów, szurów i populistów! Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Bounty:

Warto przypomnieć, że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- zakaz rozwodów
- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- rozstrzelanie nieprzychylnych dziennikarzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy

- oszust- analfabeta @Asmo założył się o usunięcie konta, przegrał i konta nie usunął
  • Odpowiedz
@Bounty: Daily reminder, że znaleźć partię która chce tego co ty jest praktycznie niemożliwe, mało tego taka partia nie koniecznie osiągnie to co chcesz - ergo należy głosować na partię, która najmocniej ciągnie kwestie mające dla ciebie znaczenie w odpowiednią stronę
  • Odpowiedz
@Bounty: To są jakieś twoje urojenia z tym więzieniem homoseksualistów. Pozwolisz, że nie będę się do tego odnosił, bo obaj wiemy, że tak by się nie stało nawet gdyby mieli większość konstytucyjną i jest niejeden powód dlaczego to po prostu niemożliwe.
Wszystkie inne realne, podkreślam realne, rzeczy które nie podobałyby się homoseksualistą są dla mnie tak istotne jak zeszłoroczny śnieg - dla większości społeczeństwa również. Homoseksualiści to obecnie tylko temat do
  • Odpowiedz
@podjad3k: #!$%@? sędziów którzy nie są katolikami i 100% zakaz aborcji to dla ciebie też zastępczy temat? Jak ci kobieta zajdzie w ciążę i się okaże że rodzi się dziecko bez głowy to powiesz że to kwestia drugorzędna?
  • Odpowiedz
@Bounty: To o sądach to kolejne twoje urojenia które nie znalazłyby odzwierciedlenia w rzeczywistości. Aborcja o której piszesz w tamtym roku dotyczyła około tysiąca obywatelek, nawet jeśli przemnożysz to razy 10 to nawet promila populacji nie będzie to stanowić - nie uważam więc, że to drugorzędna kwestia - to nie jest nawet kwestia trzeciorzędna. Jak już wcześniej pisałem nie ze wszystkim się z nimi zgadzam, ale ciągną najmocniej w moją stronę.
  • Odpowiedz
@podjad3k: wypowiedzi Brauna Bosaka czy Korwina o pedofilii i edukacji homoseksualnej to są moje urojenia? Uważam, że dla obłożenia podatków nie powinniśmy wybrać katolickich fundamentalistów, którzy zrobią nam szariat, ale za to z niskimi podatkami. Chcę żyć w państwie z w którym będę wolnym człowiekiem, nie trybikiem w faszystowsko-katolickiej machinie.
  • Odpowiedz
@Bounty: Najwięcej wolności jednak ma program konfederacji ze wszystkich partii w obecnym sejmie i jakbyś wysoko nie stawiał tych pierdół o homoseksualistach czy aborcji to tego nie zmienisz
  • Odpowiedz
@podjad3k: prawa człowieka to dla ciebie pierdoły? W takim razie co jest wolnościowego w konfederacji? Korwin co chce strzelać do protestujących to wolność? Bosak który chce zakazać marszów równości jest wolnosciowcem? Ten sam Bosak któremu przeszkadzają hindusi w uber eats? Czy może jego żona, pracująca w organizacji która chce zakazać rozwodów? Przecież to faszyści, ustasze
  • Odpowiedz
@Bounty: Jakie prawa człowieka, używasz bardzo mocnych haseł. Jakie prawa człowieka chce łamać Konfederacja? Konkretnie.
Pokaż mi partię bardziej wolnościową w polskim sejmie? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Najwięcej wolności jednak ma program konfederacji

@podjad3k: *Najwięcej "wolności" gospodarczej, co nie znaczy że najwięcej wolności w całym jej ogóle ¯\_(ツ)_/¯

Dodatkowo powiem że argumenty typu "powiedzieli tak, ale na pewno tego nie zrobią" są śmieszne.
  • Odpowiedz
@xfin: Największa wolność to wolność gospodarcza właśnie i jeśli ona jest to nie widzę warunków do tego by rząd zabierał więcej innych wolności. Jeśli natomiast jej nie ma to rząd ma bardzo dużą władzę.
  • Odpowiedz
@Serrrek: np. wolnościowy zakaz rozwodów to jest prawdziwa wolność lewaki xD wolnościowy zakaz obrażania religii katolickiej. Kolega wyżej zagłosowałby na Hitlera, bo Żydzi to margines ale podatki przynajmniej będą niższe( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz