Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Ech, paskudny był ten rok 2020. Pożary w Australii, George Floyd sancto subito, objawienie się BLM-ów z jednej, a wściekłych julek z drugiej strony Wielkiej Kałuży. Na deser dostaliśmy wymianę blond tupecika na Breżniewa na stolcu kierownika upadającego imperium, a wszystko to w cieniu niekwestionowanego króla, szefa wszystkich szefów, SARS-CoV-2, i wszystkich powiązanych z nim prawdziwych i wydumanych spisków i przekrętów. Na szczęście nie wszystko w minionym roku #!$%@?ło się jak p0lka na Erasmusie, w takim np. świecie IT ProtonMail wciąż trzyma się mocno: w 2020 nie odnotowano żadnego wycieku danych z tego serwisu, dzięki czemu moje konto na innym znakomitym serwisie, roksa.pl, wciąż jest bezpieczne! #protonmailroksa @iErdo
  • 11
@piwomir-winoslaw @iErdo: Co można powiedzieć, ech. Wściekła Julka ( Przyłębska) uratowała muminki a wirus przestał stanowić zagrożenie - był w odwrocie. Narodowcy zwyciężyli pod Empikiem! Same fajne rzeczy. Byliśmy rok w ostrym cieniu mgły jak polityk fideszu na gejowskiej orgii, ale ProtonMail sie trzymał, jakby był zaszczepiony jakimś pfizerem. #protonmailroksa
@Akira: bo rok temu padłeś ofiarą wycieku danych z roksy. ;)
wiązała się rozmowa, @iErdo sugerował, że nie ma usług, do których nie da się włamać i nawet protonmail szyfrowany polegnie w roku 2020. ciebie pewnie interesował wynik zakładu. Wygląda że nie poległ.
@iErdo: @ikkiz nie no panowie, to ja twierdziłem że zabezpieczenia PM prędzej czy później szlag trafi, i byłem gotów się założyć że będzie to już w ciągu najbliższego roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Ale doprecyzowanie materii zakładu, zmiana jego formy z pieniężnej na bardziej egzekwowalną, przybywający subskrybenci tagu i pytania co kilka miesięcy "ej, ale po co ja właściwie subskrybuję ten tag?" były z mojej perspektywy
@piwomir-winoslaw @iErdo #protonmailroksa
Ok. Myślę, że 2021 będzie obiektywnie bardziej #!$%@? niż 2020, ale będziemy przyzwyczajeni więc jakoś to będzie. czy PiS spodnie z rowerka? To jest ciekawy zakład #czypisspadniezrowerka
Ludzie się boją szczepić więc wirus jeszcze trochę zostanie, braknie kasy na łapówki i różne "plusy", no i trzeba będzie ogłosić ten wyrok o zakazie aborcji eugenicznej kiedyś. Do tego Ziobro się starzeje i dłużej nie będzie chciał czekać na swoje 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ikkiz:

Chętnie bym przegrał - ktoś obstawia inaczej?

dla formalności: Pis spada z rowerka znaczy: przyśpieszone wybory, albo inna partia tworzy rząd bo pis się rozpada w 2021 roku

No ja się muszę jeszcze nad tym zastanowić, ale skłaniam się jednak (niestety!) do Twojej tezy.

a protonmail nie podda się też w 2021, więc dalej subskrybuje #protonmailroksa

No ale ja już nie obstawiam, że w 2021 się wywrócą. ( ͡°