Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, jak pisałem niedawno o propozycji paczki dla @lubie-sernik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisała do mnie dziewczyna przedstawiająca się jako "różowa lubie-sernika" ( ͡° ͜ʖ ͡°):

Witajcie, #bandarodzynkarzy!


Razem z Lubie (to chyba jego imię! xD - przypis mój) jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ilością serniczków z rodzynkami, jakie nam wysłaliście! Pół godziny wyciągaliśmy kartony z paczkomatów - bo jak się okazało jeden to był za mało! ()

Lubie nie mógł się powstrzymać i jeszcze w samochodzie zjadł dwa kartony - nigdy go takiego nie widziałam! Gdy wróciliśmy do domu, to ledwo się zmieściliśmy z tymi serniczkami, które jeszcze zostały - wszystkie półki, cała podłoga w pokoju Lubie była zajęta serniczkową łąką! Aż musieliśmy wyrzucić kosz na śmieci, żeby upchnąć je wszystkie do jednego pomieszczenia! ()

Przesyłam Wam zdjęcie Lubie, na którym zmieściło się kilka serniczków. Musiałam się spieszyć, bo - jak widzicie - już zabierał się za ich konsumpcję. Obiecał też, że w nowym roku już nie będzie obrażał rodzynkarzy.


Pozdrawiam!

Różowa Lubie-sernik ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kochani! Aż łzy napływają do oczu, gdy tak widać, jak pięknie może się potoczyć życie! Opłacało się przez te 2,5 roku pisać o serniczkach z rodzynkami na Wykopie! ()

Aż zawołam jeszcze @Kosteekk, @PiccoloColo, @kupczyk, @potrzebie, @kulass, @Imperator_Wladek ()

#bojowkasernikazrodzynkami #sylwesterzwykopem
plackojad - Pamiętacie, jak pisałem niedawno o propozycji paczki dla @lubie-sernik? (...

źródło: comment_1609454746SwcuutoGD2hp7pLwsJQQbQ.jpg

Pobierz
  • 4