Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BulgarskiTaboret: Ja dwa razy rok po roku miałem to samo. Jak się sporo jeździ to jest duże prawdopodobieństwo, szczególnie spod tirów i w deszczu (taka moja obserwacja).

Jakby co można wykupić ubezpieczenie od szyb do OC, niezależnie od Casco, jest to w miarę tanie, dla mnie jeden z najbardziej opłaconych dodatkowych produktów ubezpieczeniowych.
@PennyroyalTea: Koniecznie muszę pomyśleć o tym ubezpieczeniu szyb. Wczoraj przy sporym deszczu na S8 coś mi strzeliło ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z kolei rok temu wykaszali trawę w rowach i spod kosiarki mi strzeliło dość mocno w szybę. Jakiś czas po całej akcji dowiedziałem się, że należy stanąć i załatwić sprawę z pracownikami, powinni wypisać oświadczenie do ubezpieczyciela. Na szczęście miałem kamerkę i jakoś poprzez zarządcę dróg
@BulgarskiTaboret: 4 razy lakierowalem przedni zderzak w tym roku w swoim aucie, z czego raz zostal przetarty na parkingu 2 dni po montazu xD A tak to przez ostatnie 10 lat to raz. Takze witam w klubie,#!$%@? idzie dostac, ha tfu 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BulgarskiTaboret: 14 lat jeżdżę samochodami nigdy mi szyba się nie zbiła.
W drugim aucie pękła bardziej - była pęknięta jak kupiłem i poszło dalej, ale już tak ponad rok jeździ i nie będzie wymieniana ta szyba. Jak policja zatrzyma to złomowanie, bo się nie opłaca naprawiać. Trzeba by z 2000zł włożyć, w auto którego nikt za 3000zł nie chciał kupić jak jeszcze miało ważne badanie techniczne.