Wpis z mikrobloga

#pokemongo #wayfarer zaakceptowali mi pokestopa ale się nie pojawił. Zacząłem szukać w necie i okazało się że jest na granicy komórki "S17". Jest to plac zabaw i jego znacznik ustawiłem na prawej stronie placu zabaw, z tego co zrozumiałem to jakbym przesunął go teraz lekko w lewo to byłby widoczny w pokemon go. Da się to jakoś teraz przesunąć, czy muszę na nowo zgłosić pokestop tylko ustawić odpowiednio znacznik pod te zasrane komórki? :D
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: to nie bajki, tak jest ale jeżeli powstaje gym a powstaje on tak - na dużą komórkę gymowa musi być 20 pokestopow wtedy z najstarszego stopa robi się gym. Dlatego wchlonelo tego stopa co miałeś w komórce i ten twój źle dodany się pojawił bo zwolniła się komórka. Panowie to jest skomplikowane xD
  • Odpowiedz
@LZBNZ: zaintsaluj sobie ingressa i poproś kogoś na chatcie. może ktoś ci pomoże. u siebie zgłaszałem i porobiłem 41 pokestopów dzięki takim przeniesieniom. teraz jest utrudnione, przesuwając coś co istnieje możesz go stracić. jednak da się porobić w większości przypadków. konta 12lvl już nie kupisz. mało kto jest tym zainteresowany. ingress to taka nuda że prawie nikt w to już nie gra.
  • Odpowiedz