Wpis z mikrobloga

#pokemongo #wayfarer zaakceptowali mi pokestopa ale się nie pojawił. Zacząłem szukać w necie i okazało się że jest na granicy komórki "S17". Jest to plac zabaw i jego znacznik ustawiłem na prawej stronie placu zabaw, z tego co zrozumiałem to jakbym przesunął go teraz lekko w lewo to byłby widoczny w pokemon go. Da się to jakoś teraz przesunąć, czy muszę na nowo zgłosić pokestop tylko ustawić odpowiednio znacznik pod te zasrane komórki? :D
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LZBNZ: nie przesuniesz, kiedyś można było zgłosić przesunięcie do oceny ale już się nie da. Już straciłeś ten punkt bo jest w ingresie a jak dodasz jeszcze raz to będziesz miał oznaczone jako duplikat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zolwixx: pogomapy.pl w ustawieniach wejdź w komórki s2 i wybierz pokestopy, jak to zrobisz to Ci się mapka zakratluje. Taka jedna krateczka to jest właśnie jedna komórka i w takiej jednej kratce może być tylko jeden pokestop. Jeżeli wstawisz w zajęta komórkę drugiego to w poksach się nie pojawi ale w ingresie tak. Jest to ważne i trzeba zwracać na to uwagę bo jeżeli nie masz o tym wiedzy to
CzasPogardy - @zolwixx: pogomapy.pl w ustawieniach wejdź w komórki s2 i wybierz pokes...

źródło: comment_1609411939pwb4dHIb2uB7W8iyJRH5DG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LZBNZ: da się tylko przez Ingress. Szczerze mówiąc to nie zaczynał bym zgłaszania portali bez konta w Ingressie i mapy intel.ingress bo właśnie dzieję się coś takiego jak u ciebie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: no niestety już nic nie zrobisz. Masz przy przynajmniej nauczkę na przyszłość. W ingresie to nawet nie zaczynaj, próbowałem kiedyś przesuwać i zgłaszałem z 50 razy i zawsze odrzucali
  • Odpowiedz
@LZBNZ Możesz przesunąć, jak wbijesz 12lvl w ingress lub poprosisz kogoś z okolicy, kto takie konto ma.

Jeśli to okolice Radzynia Podlaskiego itp. to takie osoby są. Musiałbys napisać na comm w ingress

Możesz też napisać tu, to czasem tamtędy przejeżdżam
  • Odpowiedz
@jakub-rychlicki: Mało ludzi ocenia i dlatego. Polecam jednak zacząć oceniać, gdyż za 100 zbieżnych nominacji można otrzymać rozbudowę i dzięki temu twoje zgłoszenia nie będą siedziały w głosowaniu tygodniami, nawet miesiącami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: Ciesz się farciarzu. Powstał gym i pewnie wchłonął tego stopa starego z tej komórki a ten co umieściłeś w tej samej z racji wchoniecia tamtego powstał bo zwolniła się komórka. Nowy rok i juz fart wykorzystany xD
  • Odpowiedz
@LZBNZ: to mój cel codziennej podróży. 15 minut i itembag naładowany. Btw gratuluję pomysłowości autorom tego miejsca i oceniającym, bo można było potraktować całość jako miejsce pamięci ofiar (taki pokestop też istnieje + osobno brama), a nie wymieniać każdy pomnik z imienia i nazwiska :D odbierz gifta, to Ci podeślę pomnik.

EDIT: na poziomie 20 faktycznie, każdy jest osobno, ale na poziomie 19 już są dwójki.
  • Odpowiedz