Wpis z mikrobloga

@hugoprat: @Nikczemnik: @RaczejNiePiszDoMnie: Ja wiem że mnie tu zaraz się przypnie łatę lizodupca policji, ale czepiania się zwykłych krawoli to jest bezsens. Po coś się inwestuje w kadrę oficerską i to oni powinni rozumieć że k---a źle się dzieje i powiedzieć stop, my chcemy mieć jasną sytuację. W szczególności komendant główny powinien domagać się przejrzystości przepisów, i ich zgodności z konstytucją(bo to tylko działa na korzyść
  • Odpowiedz
@Trybus: Ja wiem że mnie tu zaraz się przypnie łatę nazisty, ale czepiania się zwykłych SS-manow to jest bezsens. Po coś się inwestuje w kadrę oficerską i to oni powinni rozumieć że k---a źle się dzieje i powiedzieć stop, my chcemy mieć jasną sytuację. W szczególności Himmler powinien domagać się przejrzystości przepisów, i ich zgodności z konstytucją Rzeszy (bo to tylko działa na korzyść oddziałów SS), a jeśli NSDAP dalej
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: Porównanie z d--y, na dodatek pomyliłeś Himmlera z Hitlerem. Swoją drogą tak mnie właśnie ciekawią ci internetowi kozacy, co gadają że wszyscy policjanci powinni odejść z honorem, a ciekawe czy sami by nagle porzucili swoje źródło dochodu(czasem jedyne) i zostawili rodzinę na lodzie ( ͡º ͜ʖ͡º). Już nie mówiąc że jest wiele innych zmiennych, które trzeba uwzględnić przy ocenie sytuacji. Może kiedyś jak dojrzejesz
  • Odpowiedz
@Trybus: widzę że za bardzo wziąłeś ten wpis do siebie. Poza tym Himmler był dowódcą na szczeblu Komendanta Głównego Policji, odpowiedzialnego m.in. za SS. Jak doczytasz to zrozumiesz.

Tata w Policji czy niespełnione marzenia z przedszkola? Przecież idą tam ludzie którym podoba się właśnie taki styl pracy. Kur*ienie się za taką kasę to śmiech na sali
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: Tak dokładnie był, widzę że szybciutko wyedytowałeś wpis bo wcześniej w miejscu Himmlera widniał Fuhrer, inaczej bym ci na to uwagi nie zwrócił ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Niemniej analogia nadal nie trafiona.
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: Wiesz, kwestia tego że obie te formacje są źle zarządzane, zorganizowane i dowodzone. Jest to wina nieudaczników u władzy. Jest tam sporo ludzi, którzy idą tam z pewnymi ideami i pasją, jeśli tacy potem nie odchodzą to stają się zgredami. To od nas zależy czy będziemy naciskać polityków na reformy. Da się płacić policjantom więcej(co za tym idzie zwiększając jakość naboru), da się zreformować ich system emerytalny, żeby kosztował
  • Odpowiedz
  • 65
@Trybus daj przykład jednego policjanta (wraz ze źródłem), który na forum publicznym w ostatnim czasie oznajmił, iż działania rządu jak i policji kierowane przeciwko wolności obywatela są niezgodne z prawem gdyż nie ma podstawy prawnej do karania i w związku z tym odmawia dalszego wykonywania zawodu/poleceń przełożonych - albo więcej się nie odzywaj.
  • Odpowiedz
@hugoprat: Ale ty sobie zdajesz sprawę że ja ich również krytykuję, w szczególności oficerów że się nie stawiają? XD

albo więcej się nie odzywaj.


@hugoprat: Ty no już się zamykam bo mi wykopek tak napisał xDDDD

  • Odpowiedz