Wpis z mikrobloga

Don kasjo chociaż ani razu nie przegrał w przeciwieństwie do Cwelariego który wygrał tylko z upośledzonym menelem


@marv0oo: Zauważ jednak że Kasjo bije się tylko z upośledzonymi menelami ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jeśli bije się z kimś minimalnie lepszym niż upośledzony menel, to na swoich ograniczonych warunkach. Gdyby dostał takiego Marcina Malczyńskiego (tak jak Frajeri dostał Dawida), to pewnie też by dostał #!$%@?. Z Wiewiórem w końcu Kasjo też przegrał. Już nie mówiąc o Adrianie Polaku, któremu Ferrari zgasił światło, a wielki bokser Don Kasjo Król musiał liczyć na sędziów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaranie się rekordem Kasja to jak jaranie się tymi wszystkimi zwycięstwami Najmana, którymi się tak od lat chwali xD

#famemma #patostreamy
  • 18
@Back_Space: Przecież do momentu KO na polaku ferrari przegrywał tą walkę. A kasjo przez całą walkę się z polakiem bawił i nie miał problemów. Bez wątpienia kasjo wygrywa z Ferrarim w mma. Wy myślicie, że Ferrari to wirtuoz parteru i poddałby kasjo w 10s. Logiczne, że kasjo do tej walki ćwiczyłby obrony obaleń, a chłop waży ok 100kg więc jakby już znał podstawy obron to ferrari bez szans.
@GetTheVibe: Właśnie też to zauważyłem, Kasjo to jest ogólnie wielki farciarz, taki Nikoś Dyzma :D

Najpierw miał farta, że Ambro doznał kontuzję i po walce z Polakiem (gdy zobaczył jaki jest słaby w MMA), mógł szybciutko zmienić warunki na K1... a potem miał farta, że Tyburski mu rozwalił uszko, przez co Kasjo mógł sobie odpuścić Lupę, gdy zauważył że nawet w K1 by od niego dostał :D
@galo86: na Youtube robią live i jakieś liczby mają. Amadeusz ok 100k subow a kasjo chyba 150k. Amadeusz ma ok 250k na insta a Kasjo ok 500k więc nie wiem czy nie zrobili kontentu dla siebie. Kontentu to nie zrobili np jakiś krycha albo kasti którzy mieli podobną ilość walk, a są dużo mniej znani.
@xBrightBlackx: ale to są liczby, tylko liczby, ja mówię o transmisjach na żywo gdzie nie ma rekordów oglądalności i po xxx tysiecy widzów. Dla mnie liczba sub i fal to jest nic bo to tylko klikniecie w przycisk i naraz....zatem dla mnie to nie argument, że mają stworzony swój własny, wykreowany, oryginalny kontent.