Wpis z mikrobloga

@junoreactor: 23 grudnia skończyła się promka na Rise of the Tomb Raider, było za 23zł. Na tej samej promocji Definitive Edition pierwszej części z 2014 było za 11zł, a teraz Shadow wleci za darmo. ( ʖ̯)
Szykują się długie godziny z Larą Croft jak już to PS5 w końcu przyjdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nothingistrue ale jaja, właśnie to zrobiłem. A to gra z listopada :o czy to znaczy że dziś da się dodać gry z plusa z wcześniejszych miesięcy o ile się wtedy miało plusa? Jak ktoś np przespał miesiąc i nie dodał choćby Śródziemia Cień Wojny? Ps: ja dodałem i wbiłem nawet platynę, ale szwagrowi który ma plusa mówię żeby sobie w to zagrał a gość mówi że sobie tego nie dodał do
  • Odpowiedz
@nothingistrue a to szkoda. W końcu nie po to opłaca się abonament na gry które Sony daje graczom za free, żeby móc dodać gry do biblioteki tylko przez określony czas. Ale co ja tam wiem ;) rozumiem, choć żałuję że nie mam dostępu do gier sprzed kupna konsoli i plusa (np. Rayman), ale od kiedy płacę za plusa to mógłbym automatycznie te gry mieć dodawane do biblioteki ;)
  • Odpowiedz