Wpis z mikrobloga

Widać, że coś ćwiczę? xD Zdjęcie po lewo z maja, po prawo z dzisiaj, ćwiczę tylko kalistenikę, jeszcze w kwietniu nie umiałem się podciągnąć ani razu, dziś zrobię 13 podciągnięć. Od lipca do września praktycznie nie robiłem progresu, dopiero w październiku kupiłem drążek, a w grudniu kółka gimnastyczne. Trochę zmarnowałem te trzy miesiące no ale trudno, mam nadzieję, że teraz będzie szedł lepiej progres.
Waga w maju pewnie około 62 kg, teraz 65kg, ważyłem już 68 ale po prostu się ulałem ćwicząc słabym planem treningowym. Wstawiam to oby za pół roku sobie porównać wygląd.
#mikrokoksy #kalistenika
S.....p - Widać, że coś ćwiczę? xD Zdjęcie po lewo z maja, po prawo z dzisiaj, ćwiczę...

źródło: comment_1609329817KiM7EoxWklDgVg9lUnurL2.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@SpiderCop: No jasne, że widać. Dobra robota. Raczej odpuść sobie ten tag, jeśli nie żyjesz kulturystyką, tylko chcesz sobie poćwiczyć dla zdrowia, lepszego samopoczucia i poprawy sprawności fizycznej. Po prostu ćwicz, edukuj się i kontroluj dietę, żeby się nie zalać.
  • Odpowiedz
@SpiderCop: nie daj się zniechęcić hejterom colego. widać że robią ci się wcięcia w brzuchu, poprawiły ci się ramiona i generalnie wyglądasz lepiej. śmieją się że kalistenika to guwno ale i tak wyglądasz lepiej niż 95% ulańców tutaj. kontynuuj dobrą robotę i pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@powodzenia: dzięki za miłe słowa, właśnie widzę, że się zebrali hejterzy kalisteniki. Przecież wiem, że na razie szału nie ma, ale tak naprawdę solidne treningi w tym czasie to były przez około 3-4, teraz bardziej się przyłożę do diety i ćwiczeń i powinno iść lepiej!
  • Odpowiedz