Wpis z mikrobloga

@WaveCreator: Tematy w rowerówce nie są w stanie się skończyć. Gość się prawdopodobnie wypalił i tyle. A że kończy jak kończy, to tak go zapamiętają. Z "United Cyclists" było chyba coś podobnego.
  • Odpowiedz
@nocnyfilm: Kupił sobie dom i koparkę i mu #!$%@?ło, bo postanowił kupić kolejny dom z działką niby pod jakieś "centrum szkoleniowe" dla dzieciaków, jacuzzi czy inną saunę na skałach z bali i przeszklone studio. I w tym celu planował zebrać 500 tys. w 20 dni na zrzutka.pl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: United cyclist to leciało w #!$%@? ze zwrotami za niewykonaną usługę. Ludzie wpłacili kasę, impreza nie doszła do skutku, zwrotu nie ma. Kontaktu przed wyjazdem też marny. Jakieś pokrętne tłumaczenia + zdaje się że odezwali się też inni uczestnicy poprzednich wypraw i zaczęli punktować minusy.
Piękna to była afera.
Szaj pewnie wszystko przemilczy.
@nocnyfilm: tu masz wpis na wykopie
  • Odpowiedz
Gość się prawdopodobnie wypalił i tyle.

@Adwokat_Boga: To miałem na myśli mówiąc o tym, że tematy mu się skończyły. Moim zdaniem po prostu sam jednoosobowo nie jest w stanie więcej wyciągnąć z kanału.

PS. właśnie wrzucił nowy film i go w komentarzach ludzie równo jadą.
Najlepszy chyba:

Przekręt na szajbazę. Wnuczkowie zrobieni przez dziadka

xD
  • Odpowiedz
komentarze pod jego filmami w tym momencie to czyste złoto.


@rekin156:

Z jakiego powodu zacząłeś montować w swoich rowerach części które miałeś sprzedać i współfinansować z tego szajbazę ?


¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski: Wiem. Jestem tam zbanowany po IP za krytykowanie tego #!$%@? (bez żadnych wulgaryzmów) i musiałem przez VPN wejść, żeby to sprawdzić. XD Na pewno wierne gimbusy, którym dał moda, siedzą i kasują wszystko co się w tym temacie ewentualnie pojawi.
  • Odpowiedz