Wpis z mikrobloga

ciła więc w su


@carving85: Przecież to jest zwykły brak szacunku dla ludzi, którzy wpłacili mu pieniądze. Najpierw nakręcał ludzi na "zajebiste" przedsięwzięcie a teraz podkulił ogon i udaje, że nie było tematu. Wyjaśnienia się należą przynajmniej darczyńcom.
Nie mogę jednak powiedzieć żebym się specjalnie dziwił. Sam kiedyś wspierałem Szajbajka przez Patronite. Wyglądało to dokładnie tak samo: najpierw wielkie obietnice o "budowaniu społeczności" a potem udawanie, że nie było tematu.
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski: A brak wyjaśnień to inna sprawa.
Po prostu nie ma co podkręcać sytuacji że "złodziej", "wziął kasę i zniknie" itd itd.

Bo też doskonale widać że robią to ludzie którzy nie wpłacili(albo nie znają zasad na zrzutce) bo tak to by wiedzieli że kasa do nich wróci.
  • Odpowiedz
Przeczytałem co się dało przeczytać. Powiem tak - żona pracuje u prywaciarza, firmę tworzy bliższa lub dalsza rodzina, jest kilka osób spoza niej (włącznie z żoną) ale szef dba o relacje i pracowników. Na święta dodatkowy "worek" kasy, prezenty pod choinkę i to nie byle jakie, telewizory, pralki, lodówki, to co komu jest najpotrzebniejsze. A to nie kosztuje kilku złotych. Gdy ja pracowałem w korpo, to dyrektor potrafił na koniec dnia przyjść
  • Odpowiedz
@GitheManitou: Mam podobne przemyślenia. Już nawet olać to forum - znajdą sobie inne. Przecież to jest polska szkoła zarządzania ludźmi z lat 90-tych. Nie podoba się? To wypieprzać. Za bramą stoi 100 innych chętnych.

Z mojego podwórka. Jakiś czas temu coś mi wypadło i musiałem wziąć urlop na żądanie w pracy. Jakaś wyjątkowa sytuacja - już nawet nie pamiętam co się stało. Po moim powrocie kierownik zapytał czy wszystko u mnie
  • Odpowiedz
@GitheManitou: Jeszcze mi się przypomniało to dopiszę: przeceniasz Szajbajka. Osiągnął już ten poziom rozwoju influencerskiego, że czytanie komentarzy pod jego własnymi filmami nie jest mu potrzebne do szczęścia. O odpowiadaniu na nie to można w ogóle zapomnieć. No chyba, że jesteś Francuzem albo Niemcem i wpiszesz komentarz na kanale Sickbiker. Wtedy wielmożny pan uraczy Cię odpowiedzią - czasami nawet w twoim rodzimym języku.
  • Odpowiedz