Wpis z mikrobloga

@KarmelowyJeremiasz: No właśnie nie chce dokładać za dużo, bo nie ma siana, a ten iPhone mnie już irytuje, spowolnili go aktualizacją i zaraz nim rzucę o ścianę, patrzyłem na redmi note 8, ale za cholerne się nie znam na tym xd chce żeby to lepiej chodziło niż ten iPhone i trzymało baterie dłużej niż pół dnia
  • Odpowiedz
@LubieArbuzy: Właśnie nie wiem co ja mam z tym telefonem, ojciec ma 7 plusa identycznego i nie narzeka, może mojego składali z kilku, gubi zasięg, rozłącza wifi, próbuje coś wpisać to freeze na 20 sekund, aparat się odpala minutę XDDD może używkę kupie ip, już sam nie wiem
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: mój iPhone 7 działa bez zarzutu. A ma najnowszy soft. Jedynie bateria jest słaba ale trochę w tym mojej winy, bo nigdy mi się nie chce jej wymienić a telefon ma 5lat.
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: Widze, ze mam to samo a mam iphone 6. Na dworze sie rozladowuje szybko. Ostatnio bylam w lesie z tata i ani ja ani tata nie zrobilismy zadnego zdjecia czy filmiku jeleniom, ktore przebiegaly bo mi sie tylko na filmiku glos nagral a tacie w iphonie 8 tylko jedno zdjecie sie zrobilo. Jak cos wpisuje to czasami ma zawieche i muszechwile odczekac. Wlasnie mysle nad pocophone x3 nfc bo
  • Odpowiedz