Wpis z mikrobloga

aj jestescie niesprawiedliwi dla oskarko XD przeciez cala bolska scena retro sie zamknela (tz siorbia sobie pisiora do mordy, do d i z powrotem na fb i discordach ale tam to raczej siedza jak sepy)
same lajty czy nawet nagrywania na yt przyciagaja zjebow typu tworko xD po prostu glupota jest myslenie ze ktos sobie kolegow znajdzie na yt. yt jest glownie do toczenia beki i wiekszosc retrodurni w koncu sie przekonala o tym jak sie blaznia, jedynie oskarek jeszcze liczy na cos XD

rozumiem jeszcze zeby nagrywac dla totalnej beki i straty czasu jakies debilizmy no ale zeby nagrywac jak oni wszyscy i miec feedback od takich widzow jak oni wszyscy to wiecie XDe wejdzcie na ktorykolwiek kanal i zapytajcie siebie sami czy chcielibyscie znac takich ludzi xD
https://www.wykop.pl/wpis/54517933/pozycja-obowiazkowa-w-kazdej-sali-informatycznej-w/ no niestety ludzie pokroju #axeliocontent powinni konczyc na smietnikach, oni w zasadzie mieszkaja w smietnikach zbudowanych ze stert kaset vhs czy pudelek papierowych XD

swego czasu byla moda na zbieractwo i tak szczerze? rozumiem ze przez ten hype kupowaliscie kazde retrogowno XD taka prawda ze jest paru zwyroli ktorzy to skupuja i na tym siedza w domu jak na kupie gnoju a reszta doznaje jakiejs krotkiej nostalgii a potem to przemija i maja zajawke na cos innego.

jestescie niesprawiedliwi bo oskarko zostal sam z tym wszystkim i sie w tym wszystkim pogubil, juz sam nie wie czego tu sie jeszcze zlapac by spotkac jakis kolegow XD ktorzy nigdy nie byli jego kolegami, przeciez to byly jakies normiki strachliwe, jedna wieksza drama i juz lecieli szkalowac oskarko z innymi xD
  • 13
@hejterchamskiegokuca: O, co za zaskoczenie dawno cię na tagu nie było, a właśnie parę dni temu rozmawiałem z Bananowym o tobie a tu proszę,

Ile razy zapowiadał, że odchodzi z internetów?


Właśnie dlatego nie wierzę już w żadne jego słowo, ale i tak wszystko to będzie łykał bezmózgi plebs.

Nawet ostatnio na siłę próbuje śmieszkować co mu nie wychodzi oczywiście.

Ale to nie koniec niespodzianki, bo jak mu wytykałem to, że
@Kaboone1: Dość regularnie tu zaglądam, ale powiedzmy, że tak od czerwca-lipca odpuściłem sobie przeglądanie tych potrzebnych światu jak rybie ręcznik livów i wyłapywanie coraz to głupszych wypowiedzi tego kretyna.

Pamiętam jak po oskarżeniach, w których padło, że kuc chce przywłaszczyć sobie kasę na cele charytatywne, zapowiadał, że odchodzi z internetu, a już ze 2 dni później nagrywał liva. Wiarygodność axla w pigułce. A jego śmieszkowanie nigdy nie było śmieszne, tylko żałosne.
@hejterchamskiegokuca: Na pewno wiem, że od czasu do czasu dawałeś jeszcze plusy i tyle. Bananowy pisał też, że z powodów osobistych się cię też nie było, tak samo zresztą jak Matiszki czy mnie przez jakiś czas.

Też przestałem już oglądać jego lajwy, ten sam schemat, poza tym lajwy były co raz dłuższe i nudne, a już wtedy przesiadłem na kanał motoryzacyjny. Oczywiście głupota Axelowa się nie skończyła, a dalszy przebieg znasz.
@hejterchamskiegokuca: A to, że nabija się z innych osób świadczy o jego upadku moralnym skoro nawet nadal nie wyciągnął wniosku z pobicia Miecugowa czy śmierci Natalii to nie wyciągnie nawet niczego. Tak właśnie można podsumować całą prawicę oraz typowego prawaka skoro nawet taka typu łachudra spali ci mieszkanie włącznie z całym dobytkiem życia.
@hejterchamskiegokuca: a gdzie tam mi go szkoda, ktos sie z odslania z uczuciami to nigdy mi nie szkoda frajera, tak samo mi nigdy nie bylo szkoda tych roznych gei pokroju osraka, zeby to jedna lachudra jak on byla w internecie.
chodzilo mi o to ze jest ich wiecej a zrobili z osraka tego najgorszego XD zawsze z tego beka ze sie z nim poklocilo parenascie osob a tak naprawde momentami sa
@farara: Ej, wypraszam sobie, ale w przeciwieństwie do takiego matoła jak np. Kiki85uuu ja nie uprawiam foliarstwa, więc słaby argument. Po pierwsze nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych. Po drugie Miecugow to była osoba publiczna w przeciwieństwie do Osraka i innych mu podobnych bydlaków, a sam zainteresowany mógł go przynajmniej przeprosić czego (chyba) nie zrobił - zamiast tego skrycie życzył mu śmierci. (tak domniemywam idc)

Stary, ja cię już dawno rozgryzłem i
@farara: w pełni się zgadzam. Teraz próbują od biedy się ratować i krosują się jeden z drugim, co to lepszy a wszyscy, brzydcy, grubi, tłuste włosy łysiny i żałośni. Nie jest tajemnicą, że dobrze się ogląda ładnych. Niestety zazwyczaj anglojęzyczni dbają o siebie a u nas Janusze z brzuchem i tło jak z PRLu, plus zero ciekawego kontentu. Jest wręcz żałosny. Cały czas żebrolajki.
@farara: uwazaj bo znow beda pisac takie komenty jak na zalaczonym obrazku.

Ja sie na tym wychowalem, jara mnie ten okres bo wspominam go zajebiscie bo w tamtych czasach ludzie zachowywali sie jak ludzie a nie jak atencyjne szuje co chca ci szpile wbic. Nawet jak niby bylo cos nie halo to chociaz bylo takie ,,profesjonalne" podejscie a nie jak dzis fuszerka i zenada w tym samym.

Juz kolejny
Pobierz BananowyKochanek - @farara: uwazaj bo znow beda pisac takie komenty jak na zalaczonym...
źródło: comment_1609380423BGO0ptW8vj4ic4ILJ38WDS.jpg
Skoro jest taki "wszechstronny" i łapie się za wszystko co w danym momencie modne, to niech z powodu tej "samotności" napisze książkę "Cierpienia toksycznego kuca".


@hejterchamskiegokuca: no niestety w bolsce sie tworza pzpny czy inne zwiazki pilki do zbijaka a uzurpuja sie tak jakby "wladze" kompletnie nieciekawi "ludzie" jeszcze gorsi od osraka. jeszcze gorsi bo czesto z jakas niepelnosprawnoscia fizyczna (jakies nieudane experymenty medyczne, ludzie bez rak albo nog, spazluki rozne,
@Bananowy_Kochanek: no jak ten kanal sportowy XD nie no po prostu wg mnie to cala ta polska scena retro wpompowuje tylko w ludzi atmosfere jakiejs beznadziei

atencyjne szuje co chca ci szpile wbic

musisz zdac sobie sprawe z tego ze wiekszosc z nich juz doszla zyciowo do jakiegos sufitu i zwyczajnie panicznie sie boi tego ze pojawi sie ktos od nich lepszy bo nie taki umoczony w jakies ukladziki. a wtedy
Pobierz f.....a - @Bananowy_Kochanek: no jak ten kanal sportowy XD nie no po prostu wg mnie t...
źródło: comment_1609401949nI23uLpeKTYepvIqBTG9Hh.gif