Wpis z mikrobloga

@skrytek: ale przecież oni w tym pomieszczeniu robili remont malowali rozwalali ściany więc chyba jest normalne że będzie słychać hałas, a oni jeszcze dodatkowo użyli dywanu żeby odrobinę wygłuszyć uderzenia. Nie widzę niczego nie logicznego w tym xd Bardziej nielogiczne jest to że typ ma wytatuowaną mapę ucieczki na sobie i że niby on tam coś widzi na tych tatuażach XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@pwone: Obecnie oglądam "The 100". Dziury są czasem takie, że aż się śmieje. Ale nadal jest to ciekawsze i bardziej spójne od przehypowanego Domu z Papieru
  • Odpowiedz
@DartNorbe: nie, nie jest wporzo. Za łeb się łapałem oglądając ten żenujący serial. Nie rozumiem skąd aż taka jego popularność... choć patrząc na top10 np netflixa w PL to przestaje się dziwic.
  • Odpowiedz
@utede: A co konkretnie ci nie pasuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem skłonny skrytykować go jeszcze za muzykę, ale nie sam dobór a zbyt wiele patosu, czasem w scenach które nie wymagały dramatycznej ścieżki dźwiękowej
  • Odpowiedz
@DartNorbe: bardzo słabe postacie, fatalne dialogi, debilny scenariusz i zachowania bohaterów (laska wchodząca tak sobie z telefonem do namiotu sił specjalnych, wjeżdżanie motorem przez kordon policji by wrócić do banku). Ogólnie mega infantylna produkcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Phyrexia nie z powodu umiejętności a z powodu braku moralności. Chodziło przecież o to by ich zabić. Ale heheszki dobre. :) mimo wszystko jeden z najlepszych seriali ever
  • Odpowiedz
@skrytek: Za dzieciaka się jarałem tym jak bardzo ten serial jest genialny i dopracowany, dopiero po latach się dostrzega to jak bardzo był naciągany xD

Na przykład w pierwszym sezonie, ekipa uciekinierów siedzi w jakiejś dziurze, Scofield gdzieś polazł, pod jakieś drzwi do których trzeba wpisać kod. Bierze w rękę piach i dmucha nim w guziki do wpisania kodu, jak to w filmach, żeby było widać które guziki są używane
  • Odpowiedz