Wpis z mikrobloga

Mirasy, brać nowego Huaweia Matebooka 14 czy czekac chwile na nowego D14 ? Oba w podobnej cenie ok 3,6k.
Matebook 14 jakby lepszy ekran mial, ogolnie on taki premium (?), Ryzen 5 4600H, grafika integra vega 6 ,nic mi to nie mowi w kwestii wydajnosci. 16 gb ram.
Matebook d14 premiera w styczniu. Ma mieć i7-1165G7 oraz grafikę MX450, rowniez nic mi to nie mowi. 16gb ram.
To bedzie moj pierwszy laptop. Codzienny użytek: yt, przegladarka na wielu zakladkach - w tym ma zasuwac jak wsciekly i nie ma przebacz.
W cymbergaja2077 nie zamierzam na nim grac ale takie tytuly jak sims, cities skylines czy ets2 to musza hulac bezwstydnie.

#laptopy #huawei #matebook
  • 7
@PancakeV: 14 to tak jak piszesz bardziej produkt premium , d14 to solidny lapek ale jednak idzie na jakies kompromisy cena/jakosc, jednak nie wiem w jakim sklepie chcesz go kupic ale roznica miedzy tymi dwoma to okolo 1000 pln. 14 - 4000 pln , 14d - 3000. Jak masz okazje kupic 14 za 3600 to nie ma nad czym sie zastanawiac. Nowa generacja proca, lepszy ekran, wykonanie z dbaloscia o szczegoly.
@PancakeV: edit2. A jesli twoim priorytetem jest wybor tego ktory da lepiej dzialajace gry to pewnie d14 z tym mx450. Bo to bedzie zestaw jak na warunki laptopowe o duzo lepszy niz ryzen z integra vega 6.
@Gib_Melson: Dzieki za opinie. Nie spieszy mi sie bo obecnie ceny laptopow są chore. Jak pisalem nie zamierzam na nim grac w nowe gry ale jednak laptop za prawie 4k musi podstawowe tytuly odpalac bez pierdniecia bo przegladac internet to i poleasingowy za 9 stowek potrafi.