Wpis z mikrobloga

@emitar: Porownanie urzadzen / systemow / zasady i szybkosci dzialania / ceny etc.

Ogolnie jak najwiecej info.

Co sie najbardziej oplaca etc. Czy brac od razu TV na Androidzie czy moze dokupic MiBoxa od Xiaomi za 250zl czy Formulera za 600 - skad roznice skoro maja niby spelniac to samo zadanie etc.

Takie ogolne informacje.

Obecnie mam TV na WebOS i zastanawiam ie czy go zmieniac czy po prostu dokupic BOXa
@TurboBlejzer na cenę boxa wpływa firma, certyfikaty, no i podzespoły. Nie wiem jak to teraz wygląda w Smart TV, ale ja wolałbym coś sprawdzonego (Android TV). Systemy autorskie mają to do siebie, że są porzucane, nie aktualizowane. W przypadku androida nawet pomimo braku aktualizacji raczej z dnia na dzień nie przestaną działać Ci aplikacje.

Czegoś Ci brakuje w webos, że zastanawiasz się nad zmianą?
@emitar: Najbardziej ubolewam na kulawymi apkami do IPTV.

Smarters IPTV czasami nie laduje listy programow i jest to znany problem (spotkalem opinie na reddicie ze wlasnie na WebOS apka tragicznie dziala)

na Android TV jest TiviMAte który podobno swietnie sobie radzi.

Dodatkowo TV czasami gubi polaczenie WiFi ale to juz inny temat bo jeszcze nie znalazlem przyczyny i nie moge w 100% potwierdzic co to. Badz co badz nie jest w
Pobierz
źródło: comment_1609236834zLsv9cp5RKDiTNW8GFvndp.jpg